Přidat reakci


Text:

                      Reagujete na příspěvek:
jaanja:
Tak to je super, ze to kluci na Morave takhle roztocili! smile  Taky dik Jorje za odkaz na rozhovor s Ivanem, o tom jsem vubec nevedela. Dalsi skvela novinka je, ze dneska jsem nahodou objevila, ze Ivan s Tadeasem uz maji vlastni webove stranky!! http://maderaweb.cz/

Ben:
Moc pěkné. Díky!

berni:
Supeer, taky jsem se kukla..... smile 

Jorja:
Ještě mě v tom rozhovoru s Ivánem Gutierrézem zaujalo, když mluvil o desce Zuzaniných písní, kterou natočili u firmy, kde byli před Indies. Ta deska se firmě nelíbila a skončila v šuplíku. Říkal, že to je škoda. Není mi jasné, jestli se ty písničky dostali na další desky nebo ne. Bylo by tak možné, že někdy leží deska nevydaných písniček, i když se mi to zdá zvláštní. Nevíte o tom někdo něco?

Tequila:
No tak to by chtělo zjistit smile ...jak může někdo něco tak hezkého odložit do šuplíku, to nechápu...

jaanja:
Ano, bylo to tam, a prekvapilo me to. Ale rikala jsem si, jestli to Ivan treba nejak spatne nepodal, ze bych se divila, kdyby nechali svoji praci nekde v supliku. Spis to pak treba vyslo u Indies, ale od Ivana to vyznelo jinak, nejlepsi by bylo zeptat se primo jeho.

Možné to je, bylo to velké vydavatelství a tam sledují hlavně prodejnost. V jednom rozhovoru z roku 96 o přípravě Zuzanina sólového alba zmínka je. Jenom nevím, že by ty písničky potom nezpívala? (nepřihlášený):


jinovatka:
Ahoj, hledali jsme se synem na Vyšehradě hrob Zuzany Navarové a nenašli. Může nám, prosím, někdo znalý poradit? Díky a pěkný den. J.

Ben:
Ahoj, velmi zajímavé. Stejně si ale myslím, že se to týká Skleněné vrby. Možná bych se ale rád mýlil smile 
Hrob je pár metrů od vchodu, dejte se malou cestičkou v diagonálním směru.

Jorja:
Já bych se také přikláněla k té Skleněné vrbě. Zvlášť, když Zuzana Navarová neprodukovala při skládání žádný odpad. Je mimochodem obdivuhodné, že tímto způsobem skládání vytvořila tak úžasné věci. Prostě nenácházím slabé písničky. Ale tím, že říkal, že v na tom albu byly na rozdíl od Tres Zuzaniny písně a na Skleněné vrbě je to tak půl na půl, mi nasadil slušného brouka do hlavy. No snad někdy najdu odvahu se ho nějakým způsobem zeptat.Zpět do knihy