Přidat reakci


Text:

                      Reagujete na příspěvek:
Na http://hudba.proglas.cz/ je anketa s anketní otázkou: Které tvůrčí období ZN považujete za silnější? (nepřihlášený):


Olda (nepřihlášený):
No jo, ale jaké myšlenkové pochody vedly k zařazení této otázky?. Kdo zná obě tvůrčí období, má jasno nebo ne? Tím vůbec nechci říct, že by Zuzaniny písničky z období Nerezu nebyly dost silné, jenom že ty s Koa jsou prostě ještě někde dál a výš.

Ona ta anketa byla taková zvláštní. Asi třetí den se tam, tak úplně náhodou, objevila hodně negativní recenze na CD Koa. Jednak to lidi ovlivní a druhak se to tak nedělá. (nepřihlášený):


S. (nepřihlášený):
Mně na té anketě vadilo (a taky jsem to autorovi napsala), že neumožňovala odpovědět těm, kteří necítí potřebu ona dvě období stavět proti sobě. Jinak, je mi to samotné moc líto, ale můj názor na druhé CD skupiny Koa se s recenzí uveřejněném na Proglase velmi významně shoduje. Jano, můžete mi vysvětlit, co myslíte větou, že "se to tak nedělá" ? To, že se neuveřejňuje negativní recenze na CD natočené už bohužel bez Zuzany ve stejném čase jako anketa s onou dvouhodnotovou odpovědí ? Myšlenkovou samostatnost posluchačů hudebních pořadů Proglasu bych předem nepodceňovala.

Odkaz jsem sem dala hlavně proto, že mi ta anketa přišla jako nějaký(zbytečný) souboj. K té recenzi- myslím, že se během ankety nemá objevit žádná. Vadilo by mi to úplně stejně, i kdyby byla chvalozpěvem. Myšlenkovou samostatnost respondentů si netroufám hodnotit, pro jistotu bych je podrobila křížovému výslechu (jen pokus o vtip).%&1&% (nepřihlášený):
Zpět do knihy