Přidat reakci


Text:

                      Reagujete na příspěvek:
Kniha Andělská počta je moc hezká. Je skutečnou poctou Zuzaně Navarové. Cirkusová představení Neřež měla zase sloužit jenom k jejich zviditelnění. Dobře, že se Zuzanini blízcí takových akcí neúčastní. (nepřihlášený):


S. (nepřihlášený):
Byl jste někdo úspěšnější než já a objevil nějakou RECENZI těch koncertů POCTA Z.N. ? Předem to bylo "mediálně ošetřeno" víc, než je v kraji zvykem, ale následně jsem nenašla žádnou reflexi ani na hudebních serverech ani v blozích ... S.

Novináři se zřejmě vyčerpali reklamní kampaní a fanoušci si doma pouštěli CD. Zajímalo by mě, jakou měly ty pořady návštěvnost. Tvrdili, že budou s tímto pořadem vystupovat ještě celé léto a podzim a na svých stránkách mají nejbližší koncert v půlce listopadu. Taky tvrdili, že budou ještě lepší než Nerez. Tohle už říkali někdy kolem roku 2000, a pak byli úplně nejhorší. Tak tedy nevím... (nepřihlášený):


Olina (nepřihlášený):
Obávám se, že jim ty pořady vydrží nejmíň do prosince. Zuzany jméno je pro ně zlatej důl. Uberou na reklamě, zruší diskuse a lidi budou chodit na název pořadu. Výdělek je výdělek.Zpět do knihy