Přidat reakci


Text:

                      Reagujete na příspěvek:
Hanka:
Vážení přátelé, dne 18. června 2009 v 15. 00 se uskuteční slavnostní prezentace knihy textů Zuzany Navarové Andělská počta, kterou vadává naakladatelství Host. Místo konání: Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, Praha 2 - Vinohrady. Zahraje zde skupina Koa (pozor, nejedná se o koncert!), publikaci šampaňským polije vynikající písničkářka a famózní kytaristka Dagmar Voňková. Knížku bude možné si na místě zakoupit. Vstup zdarma. Jste všichni srdečně zváni!

Ben:
Výborně! To bych mohl dorazit.

hudba.proglas.cz... Článek obsahuje úryvky z doslovu. Zajímavé, jenom se trošku peru s malou částí prvního odstavce, tam jsem názorově jinde...%&1&% (nepřihlášený):


Ben:
Hm, to je těžký, znám jednu bohemistku, která Zuzanu a Radůzu nemá vůbec ráda a tak se spolu hádáme smile 

Hanka:
Úkolem doslovů a interpretací textů není, aby s nimi všichni souhlasili. Naopak, budu ráda, když můj text vyvolá polemické reakcesmile  A v knize je i spousta zajímavějších věcísmile  smile í

Ben:
Kdo je majitelem autorských práv k doslovu? Host? Nevyjde třeba někdy na iliteratuře.cz? Tam občas vycházejí doslovy. Díky.

Hanka:
Majitelkou autorských práv na doslov jsem já, stejně jako výsledné podoby Zuzaniných textů v té podobě, v jaké jsou tam otištěny. Vlastním tzv."editorský copyright". O publikaci doslovu budu uvažovat, ale to až nějakou dobu potom, co se začne knížka prodávat.smile 

Ben:
Tak já se možná za čas přihlásím smile 

Olina (nepřihlášený):
Můžu se zeptat, jestli kniha vyjde 18. června nebo o něco dříve?Zpět do knihy