Přidat reakci


Text:

                      Reagujete na příspěvek:
Fildinka:
Zdravím všechny srdečně a vřele se sluníčkem v pozdravení,dnes máme ale nádherné to jarní nebíčko a venku ptáčkové pějí a já mám pro vás všechny příznivce Zuzanky Navarové d.T maloučkou milou zprávičku.Jsem křesťanka,vegetariánka,básnířka a hudebnice a tak se snažím z plného svého čistého srdce jíti nelehkou to cestičkou v šlépějích Zuzanky Navarové d.T.Mám napsané sluníčkem a medíčkem provoněné písničky ve stylu paní Zuzanky N.Nyní jednám se zpěvačkou Radůzou zda by jí nevadilo,kdybych svým medovým hláskem nadále(skoro už 2 roky)hezky a vřele s plnou pokorou a jasností prezentovala Zuzančiny písně...jak to táhnu hezky nakrásno doposud.Takže kdo by měl zájem mít tu Zuzanku zpátky tak snad maličko potěším a zahřeji srdíčko a potěším dušičku.Hezký den Fildinka

S. (nepřihlášený):
Už jenom z toho,že nejsem na tomto fóru registrována plyne, že jsem jenom sváteční host. Nechci se vás nijak dotknout, ale z dvou vašich příspěvků opravdu nedokážu určit, zda je myslíte vážně nebo krutě ironicky. Vzpomněla jsem si, jak právě Radůza v dokumentu Olgy Špátové říkala, že se jí stýská po Zuzanině drsném (soukromém) humoru. Nepřemýšlela jste někdy nad tím, jaké "pokračovatele" a následovníky by sama Z.N. d. T. uvítala ? Já myslím, že inspirované, ale svou cestou jdoucí. Hodně štěstí to vlastní=samostatné tvorby a interpretace ! S.

Jaanja:
Snad nikoho neurazím, ale já také spíše zírám smile  Ten příspěvek je tak slaďoučký, a S. má pravdu, k Zuzaně to vůbec nesedí, ta má v písničkách spousty poetiky, ale nevykouzlila je takovýhlemi zdrobnělinkami. A také souhlasím, že jenom přebrat písničky a zpívat je medovýcm hláskem stačit nebude, mně by to tedy bohužel určitě nijak nezaujalo. Jestli pěkně zpíváte, tak určitě je kolem spousta šikovných, i amatérských, textařů, kteří by s vámi třeba rádi spolupracovali. Holt Zuzana tu byla a je jen jedna, a snaha napodobit ji, je dost marná.

Tak to mi spadl balvan ze srdce. Bála jsem se, že se v té cukrové řece, co mi teče z monitoru, koupu sama. Zuzka rozhodně nebyla přeslazená, vždyť nejlepší na jejím projevu je právě přirozenost. (nepřihlášený):


Jorja:
Shoduju se s Janou. Také se mi ulevilo, že v tom nejsem sama. Občas si říkám, co by ZN řekla na všechno to zuzankování, co jde občas kolem.

if (nepřihlášený):
Nevěděla jsem, jestli je to vtip nebo ne? Určitě douhlasím s Janou a spol..smile 

Tequila:
Uff, tak to bylo moc i na měsmile  Stejně se nemůžu zbavit pocitu, že se někdo tímto příspěvkem jen velmi dobře pobavil...smile 

Zkuste si zadat nick autorky příspěvku třeba do google.com., uvidíte, co vám vypadne. (nepřihlášený):


S. (nepřihlášený):
I mě to napadlo ... smile  A moje nejistota rázem zmizela.Zpět do knihy