Přidat reakci


Text:

                      Reagujete na příspěvek:
Jorja:
22.3. vyhrála v pořadu Souboj hitů Ilona Csáková s písní Kočky. Určitě to stojí za shlédnutí http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10169570758-souboj-hitu/208522160550002-22.03.2008-20:00.html Jak se vám její verze líbila?

Jorja:
Nebo zde http://www.youtube.com/watch?v=hBiivSiop4s smile 

Docela mě to překvapilo, čekala jsem něco o dost horšího. Dost jiné, ale poslouchat seto dá. No, hlavně si myslím, že by písnička měla být slyšet více z rádií, samozřejmě v originální verzi. (nepřihlášený):


zdeňka (nepřihlášený):
Mě se teda verze Csákové moc nelíbila.smile  Ne, že by to zazpívala špatně, ale jak jsem zvyklá na tu od Zuzany....

Jorja:
Mne osobně její verze moc potěšila. Nejde o žádné soutěžení s originálem. Ilona Csáková to pojala svým stylem a současně jako poctu originálu. Ať už se v posledních letech živí čimkoliv, je to výborná zpěvačka a tohle je nejlepší věc, co jsem od ní za dlouhou dobu slyšela. Navíc to bylo pěkné připomenutí Zuzaniny práce. Vítězství v té soutěži si Csáková zasloužila. Aspoň já jsem se slovy té poroty shodla (a to Brzobohatého nesnáším smile  A hlavně ta písnička vyhrála, protože je velmi silná sama o sobě.

Jorja:
Nerada sem ten odkaz dávám, protože mně se ta verze docela líbila. Pořádnou kritiku na nii si můžete přečíst zde http://klusak.blog.respekt.cz/c/37624/Jako-zeny-s-culiky-a-skolni-brasnou.html smile Zpět do knihy