Přidat reakci


Text:

                      Reagujete na příspěvek:
Jaanja:
Zrovna v pátek jsem si koupila Reflex, kde je velký rozhovor s Ivánem Gutiérrezem, tak trochu o jeho životě, tak trochu o Zuzaně, tak trochu o jejich společném hraní... tak jsem byla moc ráda, že si na Zuzku na začátku prosince vzpomněli, a že se taky píše o Ivánovi..

berni:
jéé, tak to se hned kouknu.smile 

Jorja:
Dík za upozornění. Moc pěkný rozhovor. Taky v něm Iván objasnil nevydanou desku u Sony. Stejně si myslím, že je škoda, že deska nevyšla, i když chápu proč.

zdeňka (nepřihlášený):
Jej, tak to jsem asi prošvihla. Co tam bylo zajímavého?

Jorja:
Ještě je to v prodeji. Mimo jiné řekl, že po Tres udělali desku pro Sony, nejvíce práce na ni uděla Zuzana, deska se ale firmě zdála příliš ponurá a ta ji nevydala. Cituji :"Krátce po tom, co Zuzana na začátku prosince 2004 zemřela, se Sony Music ozvali, že by tu naši desku chtěli vydat. Já jsem řekl, že proti tomu vlastně nic nemám, jenom mě překvapuje, že s tím přišli zrovna v tento moment. Naše manažerka Zuzana Hanousková prohlásila, že je jí to velice nepříjemné. Nakonec jsem to nechal na ní a deska nevyšla. Podle smlouvy ji ale, myslím, mohli v Sony Music vydat i bez našeho souhlasu." Konec citace.Zpět do knihy