Přidat reakci


Text:

                      Reagujete na příspěvek:
HONZA:
Pro příznivce Radůzy! Na vědomost se dává!! Sobota 14.července televizní kanál HBO od 18.45.hodin do 20.00.hodin záznam koncertu Radůza v ARŠE + dokument PŮJDU KAM CHCI!!! Tequilce a Yetulce dodatečně díky moc za krásné červnové přání!!smile smile 

No nevím, proč zrovna na HBO? Lámu si hlavu, jak tenhle počin souvisí s proklamovanou nezávislostí a svobodou. (nepřihlášený):


Jorja:
Myslím, že na podzim to poběží na ČT. Jinak mě v jednom starším rozhovoru s Radůzou zaujalo, že mluví i o nahrávkách, které nikdo neslyšel http://www.raduza.eu/pages/tak-co-nam-pustis-raduzo-71 Možná to trochu souvisí s dřívější diskuzi o nevydaných písní. Mne osobně by dost zajímaly aspoň ty texty. Třeba by se daly nějak vyhledat a mohly by být vydány v připravované knize nebo být zveřejněny jiným způsobem.

Na tohle jsem taky myslela, doufám, že to nezůstane jen v rovině našich přání. Moc by mě zajímaly taky písničky, o kterých snad něco naznačil Ivan. Ještě k té televizi, prostě se mi zdálo trochu divné vysílat koncert, který teprve nedávno vyšel na DVD. (nepřihlášený):


HONZA:
Pro ty co nevlastní přehrávač DVD,to divný být nemůže! A na druhou stranu je zase málo lidí,kteří vlastní kanál HBO! Tak se ,až tak moc nestalo,že to HBO vysílala! Naopak to byla krásná reklama a zároven stoupne zájem o RADŮZU a věřím tomu,že i ČT v budoucnu koncert s dokumentem odvysílásmile 

Tutově to není divné těm, kteří si to nechali z televize náhrát. Ta "podivnost" je v tom, že takhle brzké odvysílání jde přímo proti prodeji DVD. (nepřihlášený):
Zpět do knihy