Stránky:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18

Návštěvní kniha

    

 Napsal:

Mates

2005-08-09 22:17:00  

Zuzko, jestli tohle tam zezhora čteš, tak bych ti moc rád řekl že nám tu moc chybíš...ještě teď se mi do očí hrnou slzy když slyším Tvůj hlas... když zpíváš "neste mě neste ptáci do nebes..." - vím, jsi teď tam, zpíváš jim tam a oni jsou rádi jako jsme byli (a jsme a budeme) rádi my tady. Díky moc za všechno. Tvoje hudba bude mít vždycky k mému srdci blíž než kterákoliv jiná.

    

 Napsal:

HONZA

2005-08-07 09:36:00  

DNES KOA/MALOSTRANSKÁ BESEDA/ DLE PROGRAMU,ZAČÁTEK V 21.30.HODIN!!

Omar

Honzo to je pěkný že to víš ale kdepak jsme tě měli?

HONZA

Vim,že mám áčko,ale nechci se trapně vymlouvat!! Je me líto,že to nějak nevyšlo!! Já se polepším a na nové písně KOA se těším!!

jana

Honzíku, Honzíku, takový spolehlivý informátor a klidně prošvihne koncert. Kdo nám chudáčkům ne-Pražákům asi řekne, jaký to bylo?

Ben

Referovat bude muset asi Omar

HONZA

Ale no tak,už se stalo,zklamal jsem! Na KOA nezanevřel jsem!! Na SLAMNÍKU s myškou milou popíjel jsem!!Tak se trochu kaju,příště na KOA bandu,dondu!! Nové písně,věřím uslyším,s docházkou na KOA koncertíky se polepším!! KOA JE NEJLEPŠÍ!!

    

 Napsal:

koftun

2005-08-05 17:49:00  

Ahoj, dobrý den. Mám dvě otázky pro zasvěcené: 1.co znamená přípona d.T. za jménem Zuzany 2. vyšla na nějakém CD písnička Čert ví proč? Díky za odpověd (i)

Ben

Ahoj, příjmení manžela Zuzany Navarové zní de Tejada. Čert ví proč si můžeš stáhnout na těchto stránkách. Podle mých informací na CD nevyšla, pouze na DVD nebo VHS s filmem.

koftun

díky Bene

Mirka

Ono je to ještě přesněji tak, že jméno manžela Zuzany Navarové je "Tejada". V latinskoamerických zemích je to tak, že po svatbě nemění žena své rodné příjmení, ale přidá si k svému rodnému příjmení to manželovo s přídomkem "de". A děti mají od narození dvě příjmení - 1. je otcovo, 2. matčino. Takže případné děti Zuzanay Navarové by se v jižní Americe jmenovali kupř. Josef Tejada Navarová a dcera po svatbě např. Marie Tejada Navarová de Maradona.

email    

    

 Napsal:

Jaanja

2005-08-02 12:51:00  

Pozitivní článeček o novém albu Martiny Trchové : http://zpravy.idnes.cz/zpr_kultura.asp?r=zpr_kultura&c=A0508 02_123713_zpr_kultura_kot

Ludmila

Jano, už ho mám a často poslouchám.. *L*

    

 Napsal:

Pavlína

2005-08-01 12:27:00  

Ahojky vsem v parnem lete! Posilam Vam pozdrav pred sobotnim odjezdem do Krkonos. Mili pratele z prvniho srazu, copak, copak, ze tu je tak ticho a ani vidu, ani slechu o Vas po Vas? Mejte se nadherne, uzivejte svych dovolenych a brzy snad na videnou.

Martin

Tak já se s vámi taky rozlučím asi na dva týdny protože taky jedu na cesty. Tak ať mě až se vrátím nečeká nemilé překvapení že se tu nic nezmění!

Tequila

Taky se s vámi na nějakou dobu loučím, vyrážím do Slovenských hor trošku potrápit své tělo a pokud nepotkám medvěda tak se na vás všechny na stránkách už teď moc těším! Přeju hezké počasí a ničím nerušené dovolené Papa..

Pavlína

Tequilo, prosim, pozdravuj tam mé milé hory, ja se tam letos asi nedostanu Štastné cesty Vám všem!

gapca

Ahojky, pořád sem docházím a pravidelně, akorát teď jsem pracovně víc pryč ale rozhodně jsem zuzku neopustila. hezké léto G.

Ludmila

Ahoj chlapci a děvčata, dnes jsem se vrátila z chalupy a usedám hned k PC, abych se dozvěděla, co je tady nového. Je vidět, že dovolené jsou v plném proudu a tak si to užijte a v září bychom se snad mohli sejít zas v hojném počtu. Nedá mi nevzpomenout, jak na pohřbu Zuzany stál Pavel Dostál přede mnou. Tak už si tam nahoře asi notujou. Zdraví Vás všechny Lída

smile

ahojky, taky zdravím všechny Koaky a těším se zase někdy naviděnou. Třeba bychom mohli jít všici na koncert Radůzy v září, na který se s Judkou chystáme. Co vy na to? Honzíku, myslíš na nás s těmi lístkami? Spoléháme na Tebe A vy ostatní se přidejte. Bude to prima srazík po všech těch dovolených :o))) Přeji nádherné letní dny plné sluníčka a pozitivní energie

    

 Napsal:

Kacka

2005-07-31 15:36:00  

Ahojte lidicky, tak jsem se prave vratila z Blazkova, kde jsem taky byla bez elektriny a bez signalu.... Byl takovy evangelicky tabor pro rodiny s detmi a Zuzku Navarovou i Raduzu tam znal snad opravdu kazdy... Tak to jen pekny letni pozdrav... A Martine, presne na to jsem nrazela, ze je Raduta trosku "vypapanejsi" jak rikas.... Ma totiz mnohem kulatesi oblicej..... Ale novy cd je stejne uzasny...

Martin

Ano,ano právě kvůli tomu obličeji se mě zdá tluštčí.

    

 Napsal:

HONZA

2005-07-31 13:07:00  

TEQUILA,YETULE:Tož zdravím milé společnice z BALBÍNKY!! Večer se povedl,NEŘEŽ bardzo pěkně zahrál,do zpěvu nás dostal! Večer byl nádherný,vzpomínám na KOAČKY/OSTRAVAČKY/ a věřím,že brzy zase zavítají do PRAHY!! Když budou nějaké fotečky,tak předem děkuji!!! ZDRAVÍM PRIMA KOAČKY DO OSTRAVY!!!!

Tequila

Honzíku, fotky jsem ti poslala mailem, myslím, že se docela vyvedly. Taky rády vzpomínáme na prima večer a doufáme, že si brzy zase někde zazpíváme

    

 Napsal:

HONZA

2005-07-24 08:27:00  

RADŮZA míří na filmová plátna!! Režisérem Janem Hřebejkem,vybrána do filmu KRÁSKA V NESNÁZÍCH!! Bude tam hrát samu sebe,šansoniérku!! PREMIÉRA FILMU ZÁŘÍ 2006!! VÍCE SE DOČTETE MF.DNES./SOBOTA 23.ČERVENCE/KULTURA!!

Jaanja

Tak to mě zase někdo předeběhl se zprávou dne Tak alespoň odkaz na článek: http://zpravy.idnes.cz/zpr_kultura.asp?r=zpr_kultura&c=A050722_185350_zpr_kultura_gra

    

 Napsal:

HONZA

2005-07-22 22:57:00  

Tuto neděli 24.července na ČT.2. v pořadu KULTURA.CZ. v 22.05.hodin na dobrou noc, RADŮZA popřeje,zapěje!!!!

    

 Napsal:

HONZA

2005-07-12 23:42:00  

Všem prima fans KOA!! Krásné léto,dovolenou,hodně sluníčka!! Načerpání nových sil,atˇ nám KOA stále ladí,do tance hraje!! Věřím,že se na nejbližším KOA koncertu sejdeme!!!

Tequila

Ahoj Honzo, nejdeš náhodou 28.7. do Balbínky na Neřež? Pokud ano, tak se uvidíme

HONZA

Tož to určitě přijdu!! Ve čtvrtek 28.7.sejdem se v BALBÍNCE!!

Tequila

Tož jo! Těšíme se!

    

 Napsal:

HONZA

2005-07-12 15:31:00  

MF.DNES.velký rozhovor s RADŮZOU,doporučuji přečíst!!!


Kacka

Ahojte lidicky! Doufam ze se o prazdninach mate tak skvele jako ja a uzivate si pohodu, sice obcas prerusovanou destem, ale i ten je krasnej, ze.... Dik za ten odkaz na rozhovor.... Nechci pusobit jako drbna, ale.... nezda se vam raduza na tech fotkach nejaka jina???

Martin

A není to tím že má na těch fotkách vlasy nakrátko? Jinak mě jiná nepřipadá akorát je ještě možná trochu víc vypapanější.

HONZA

KAČKO,drbna nejsi!! RADŮZCE to sluší!! Vlasy krátké nemá,nepřibrala!! Není jiná!! JE NEJLEPŠÍ,BARDZO PĚKNĚ ZPÍVÁ!!!!

Jaanja

Letos na jaře měla na koncertě Radůza dlouhé vlasy, tyhle fotky asi budou nějaké starší. Naopak mě tenkrát na tom koncertě překvapilo, jaká je to naživo křehká bytůstka ... v některých písních

Martin

Že by se mě to jen zdálo že přibrala? Asi jo. Ale vlasy na jaře měla delší.

    

 Napsal:

jana

2005-07-11 09:47:00  

Na rádiu Proglas byla včera galahitparáda - nejúspěšnější písničky za posledních 6 měsíců. Opakování dnes v 16.55.

jana

Překonám svoji lenost a napíšu pořadí písniček na prvních pěti místech: 1. Zuzana Navarová & Koa Do nebes, 2. Zuzana Navarová & Koa Zatím hodně pus, 3. Zuzana Navarová & Koa Cesta dom' 4. Radůza Vojáček z cínové lodi 5. Hradišťan Vteřina v lednu.

    

 Napsal:

Inka

2005-07-06 22:49:00  

Nevíte někdo jak je to s Ivánem a jeho koncertováním v červenci? Ráda bych na něj konečně zašla...nebo taky na Mária jak hraje s Ačem Slepčíkem, ale nikde se nemůžu dopídit k tomu kdy a kde hrají..

    

 Napsal:

HONZA

2005-07-05 08:27:00  

Dle vyprávění,KOA předvedla v TŘEBÍČI výborný výkon,až roztančila skupinu věrných příznivců! Jen škoda nepřízně počasí,které bylo nádherné,až v neděli!! DOMOVSKÁ SCÉNA,KOA/MALOSTRANSKÁ BESEDA/ BUDE DO KONCE ROKU PATŘIT KONCERTŮM KOA!! REKONSTRUKCE BESEDY SE ODKLÁDÁ!!! TAK V SRPNU KOA,VOLÁ!!!

    

 Napsal:

Tequila+Yetulka

2005-07-02 11:51:00  

Ahojky! Tak jsme se právě vrátily z Třebíče, utahané, zmrzlé a zmoklé, ale stálo to za to!! Počasí nepřálo, pršelo celý den, ale my jsme si řekly, že se nedáme...že budeme jako ten Hrdý Budžes a vytrváme Bára byla skvělá a Koa asi zatím nejlepší co jsme kdy slyšely. Snažily jsme se v pláštěnkách rozpohybovat mrznoucí lidi na lavičkách, ale nepomohlo to...za to my jsme si fajn zatančily(Martine mohl ses přidat )Poslechly jsme ještě pár dalších kapel, a nakonec v příjemné společnosti čekaly na odjezd našeho vlaku v 6hodin ráno...výborný výlet, nelitujem. A taky nás moc těší, že jsme poznaly Martina! Pa!

HONZA

Zdravím věrné KOAČKY/OSTRAVAČKY/!! Vzpomínal jsem na VÁS,byl jsem v práci a počasí bylo,aj v PRAZE hrozný!! Ale věřím,že to i přes nepřízen počasí bylo výborný,poněvadž BÁRA BUDŽESOVÁ-SOUČKOVÁ-BRDˇOCHOVÁ a kapela KOA jsou prostě nejlepší!!!!!

Martin

A jaká byla ta číňanka?

Tequila

No číňanka (Feng Jun Song) byla pro nás né moc zajímavá...bylo to spíš takové na relaxaci. Myslím, že po Koa to nebylo zrovna to pravé ořechové, takové uspávající a upištěné...to bys musel slyšet. Raději jsme to proseděly schované před deštěm v jednom zámeckém podchodu. Ale Al-Yaman co byl večer se nám líbil, akorát jsme se nemohly dočkat než začnou hrát, protože zvučili déle než hráli...a to lidi v dešti docela odradí a naštve...Každopádně, my jsme byly spokojené už díky odpolednímu programu Hlavně že teď celý víkend svítí sluníčko..ach jo!

Martin

To víš čínská hudba stejně jako japonská a další s těchto končin nejsou nějak taneční ale ona jak která. Já mám doma taky čínskou i japonskou hudbu a každá je jiná něktrá spíš k čaji ale některá je úplně jiná a tančit by se na to klidně dalo. To bude podle toho z které části Číny to je. Třeba moravská a česká hudba je taky rozdílná a je to všechno od nás z ČR.

Tequila

No jo, a tahle byla zrovna spíš k tomu čaji...kdyby si u toho člověk mohl tak třeba lehnout do trávy a jen poslouchat, tak by to bylo fajn...jenže to fáákt nešlo, škoda

Martin

To by asi fakt nešlo. Zajímavý taky je že jsem si hned jak jsem vás dvě vyděl myslel že to budete vy stejně jako jsem hned poznal v Brně smile a Judku i když popis neby u vásl nějak nejpodrobnější. A kdy bude fotka?

Tequila

No my jsme už taky po tobě tak pokukovaly, že to asi budeš ty...jen jsme si nebyly jisté, protože jsi původně psal, že příjdeš až později, tak to nás trošku zmátlo S tím Cd to bude chvíli trvat, musíš mít s náma trpělivost, ale dvě fajn fotky ti posílám mailem. Jo a co taťka? Jak se mu to líbilo?

Martin

Dík za fotky. Taťka se tváří že se mu to nelíbilo ale jak ho znám tak se mu to líbilo. CD nespěchá!!!

    

 Napsal:

Ben

2005-07-02 11:21:00  

Ahoj, sliboval jsem velkou aktualizaci stránek (nové články, fotky, také informace pro nečesky mluvící lidi - kterých je na světě většina ), ale trochu nestíhám. Teď odjíždím na 14 dní z dosahu elektřiny (takže i internetu), ale pak už se to snad povede. Omlouvám se. Také se s vámi s nikým ještě neznám, takže hlasuji PRO nějaký sraz. Pak to třeba domluvíme. Ahoj.

    

 Napsal:

Martin

2005-07-01 22:59:00  

Ahoj. Jaktože jste mě nechaly v Třebíči samotnýho a taky nepřijely. Bylo to skvělý jen jaksi nepřálo počasí.

Zdeňka

Ahoj. Jaká byla Koa? Co hráli? Povídej, přeháněj...

Martin

No protože měli na hraní 45min takže neměli takovou volnost. Hráli skoro všechny písničky co vždycky hrajou. Žádná nová nebyla. Nehráli Taši Dele a Vrabčák,čaroděj. Byl jeden přídavek a to bylo nějaký to tango. Bára Hrzánová hrála taky pěkně a dokonce jednu písničku co neznám. Buď to byla asi nějaká moc stará nebo moc nová. Třeba ji tu někdo znáte. Taky byl jeden přídavek. Protože pršelo tak hodně lidí sedělo pod deštníkama a moc lidí vpředu na lavičkách nesedělo. Byla zima tak se myslím hodil i čaj, grilované kuře a klobása a další co se prodávalo ve stánku. Taky se dívám že se mi tu včera večer vloudila chyba protože mezi samotnýho a a mělo být s ostravandama. Ty vám to všem poví nejlíp protože po KOA mi jel poslední vlak domů. Ostravandy zůstaly a jeli až vlakem okolo čtvrtý ranní nebo to spíš říkaly že pojedou. To nevím.

    

 Napsal:

Jaanja

2005-06-29 17:05:00  

Podle programu v Malostranské Besedě to vypadá, že žádná rekonstrukce nebude, naopak se bude hrát minimálně do prosince a i přes prázdniny. KOA zatím na programu není, ale doufejme, že se objeví.

Inka

KOA v programu je, na 7.8.!

Jaanja

To se na to podívejme, včera tam ještě nebyli... Na stránkách www.koa.cz se objevila nabídka letních koncertů.

    

 Napsal:

Martin

2005-06-28 21:09:00  

Tak co? Jak to bude s tím Třebíčem?

Tequila

Ahojky, no zrovna jsem se chtěla zeptat na to samé! My ostravačky přijedem na 100% v pátek a doufáme, že se tam potkáme s pár lidma...třeba z Brna, co? Už se moc těšíme na program i na vás všechny Tak zatím!

Martin

Teď jsem se vrátil s koncertu Trchová +host KOA a TašiDele Camilo zaspíval mnohem líp než minule. Bylo to skvělý. Zdeňka a Judka do Třebíče nejedou takže pokud se chceme setkat musíme si dát nějaké poznávací znamení protože bychom se jinak nepoznaly.

Tequila

Martine, napsala jsem ti na e-mail... Jinak zatím to vypadá, že počasí nám moc přát nebude, co?

    

 Napsal:

HONZA

2005-06-27 02:25:00  

TEQUILO,VLADĚNO,AJ OSTATNÍ!! TEQUILA,mě psala,že KOA byla mezi SUPER STAR!! Můj názor je,nesouhlasím a nerozumím!! Prosím VÁS,zůstante věrný KOA,nadále zase!! Vše se vysvětlí a KOA bude nejlepší zase!!!!

jana

Hm,taky tomu nerozumím,jenom vím,že mi to vůbec nepřipadá super.

Inka

Však oni právě asi jsou nejlepší...nemyslíte?

Ben

Pokud by tam hráli jako hosté svůj obvyklý repertoár, tak bych se asi divil, takhle to ale beru tak, že tam hráli ne tolik jako skupina KOA, spíše jako tři výborní muzikanti, které si Nova prostě na chvíli najala a to mně tolik nevadí.
Měl bych dotaz: Neberou kluci z KOA hraní v této kapele spíše za zábavu a neživí se víc například hostováním na všelijakých možných albech, o kterých nemám třeba ani ponětí?

Martin

Mě je to že byly v Superstar úplně jedno a vůbec mě to nezajímá. Ať si dělaj co chcou když to uznaj za vhodný. A proč tam nebyl Mário? Já si teda myslím že tam nešel protože když žila Zuzka tak by je tam nepustila. No nevím můžu si to jen myslet. Na druhý straně potřebují reklamu aby si získaly posluchače. Vždyď mají teď sály na koncertech poloprázdný a není to jako dřív kdy by bylo potřeba aby byli nafukovací. Takovej pronájem sálu je drahej a taky jim musí zbýt na živobytí. Jestli nechceme aby nám umřely hladem tak musíme tu televizi respektovat i dyž nám to není nějak zvlášť příjemný. Ale získávat si posluchače na Superstar by mě nenapadlo ale spíš to přijaly protože za to dostanou peníze kterých asi tak moc nemají . Franta by potřeboval někoho na hlídání. Jejda to jsem se zas rozepsal. No tak skončím aby jsem si zas na něco nevspoměl.

Jaanja

Ahojda, to nám ten týden začíná velmi vesele Ztotožňuju s s názorem Bena, že tam prostě hráli jako najatí hráči. A ještě kouzelnější je odpověď od Martina - ano, přesně tak, kdyby se kluci živili jenom hraním v KOA, tak už by nám asi umřeli hladem. Jsou profesionální muzikanti, a tak se nějak uživit musí. Btw: v televizi NOVA členové KOA vystupovali v nejrůznějších pořadech s nejrůznějšími umělci i v době, kdy hráli se Zuzanou, jen jste si jich asi nevšimli.. Taky hostují na nejrůznějších deskách, nedoporučuju vám pátrat na jakých všech Berme to z té pozitivnější stránky - kromě účinkování v pořadu SuperStar se za poslední dobu všichni z KOA velmi snažili (viz hostování na albech Radůzy, Martiny Trchové a Věry Bílé). Hraní v KOA berou jako podohodové hraní s kamarádama, které odolává zatím větším tlakům showbusinessu. A rýpnutí nakonec: kolik z níže podepsaných na inkriminovaný koncert SuperStar koukalo - to je taky zajímavé Já mám alibi - nemám televizi, nejjednodušší cesta, jak se vyhnout SuperStar... funguje 100%

Ben

Taky jsem několik let neměl televizi, to je fakt nejlepší Teď ji mám a na Superstar jsem se původně chtěl mrknout, ale pak jsem to neviděl a to, že tam byla KOA, jsem se dozvěděl až tady.

gapca

Na superstar se nedívám, takže ani nevím, že tam hráli, ale souhlasím s Jaanjou

Yetulka

Ahojky..já si myslím, že kluci jsou hudebníci a tohle je jejich práce...KOA je jejich LÁSKA...myslím, že podali vynikající výkony a nemohli si vybrat lepší hudebníky...určitě se nemají za co stydět

    

 Napsal:

HONZA

2005-06-27 02:15:00  

Pro nejlepšího basáka,houslistu,kapelníka a šéfa nejlepšího CD /RADŮZA V HOŘE/!!! FRANTIŠKA RABU,VŠE NEJ K NAROZENINÁM,TI PŘEJE HONZA A VĚŘÍM, AJ FANS PARTA KOA!!!!!

    

 Napsal:

Vláďa

2005-06-26 21:26:00  

koa,koa - styďte se takova akce jako SuperStar ...zlobíte

Janca

Podle mě se opravdu NEMUSÍ za nic stydět. To že hráli na takové akci dokazuje jen to, že jsou to vynikající muzikanti!!! Proti Nově bych měla své výhrady, ale říct, že někdo, kdo tam vystoupí, by se měl stydět . . . TO SI NEMYSLÍM. Hráli a hráli dobře.

Tequila

Jak tak koukám tak Superstar rozproudila bouřlivou diskuzi..klídek...proč by se měli stydět? Myslím že to tam dobře rozjeli...buďme rádi, že se jim daří..

HONZA

VLÁDˇA: NEBLÁZNI!!!

icq    

    

 Napsal:

Janca

2005-06-26 20:34:00  

Právě jsem zjistila, že KOA (kromě Maria) hraje na Nově na koncertu Superstar! No není to super

Vlaďka

Nevěřila jsem vlastním očím,a fakt oni tam hráli. akorát nevím jesli je to super,asi jsem moc konzervativní. Doufám,že si to chlapci užili.

Ben

A nahrávali jste to někdo? Když nic tak bychom z toho třeba mohli získat nějaké nové písničky.

Vlaďka

tam nebylo co k nahrávání, s Koa jako takouvou to nemělo nic společnýho, jenom doprovod Superstar a superhvězdiček. Šílející fanynky a tak.....

    

 Napsal:

Dan

2005-06-26 18:47:00  

Zdárek, dneska bude Radůza ve 21:30 na ČRo 2 Praha v pořadu Nebe dokořán
Více zde:http://www.rozhlas.cz/praha/doporucujeme/_zprava/173136

    

 Napsal:

HONZA

2005-06-23 14:27:00  

Tak co bando,jaká byla BÁRA a CONDURANGO?

Zdeňka

Skvělí Dokonce jsme se dočkali několika překvapení. (...dvoudomek, ochutnávka Conduranga, videoklip...)

HONZA

Díky závidím,příště musím na BÁRU taky!

gapca

Bylo to naprosto SUPER!!!!Báru opravdu doporučuju

Jaanja

Jen samé pozitivní zážitky... Nejen videoklipem Bára opravdu hodně překvapila, doufám, že příště dojde třeba na podávání čokolády

Zdenka

Čokoládu můžeme navrhnout

Pavlína

Bylo to baj,baj,baj,baj,bajéčnééééé čoko,čoko,čoko,čoko,čoko,čoko,čoko,čokoláda...........nebyl to utrejch..........jo,jo,jo fakt fajn...jen škoda, že se nedalo stihnout více konverzace s karamády Těším se na další setkání na kultuře i u čaje

    

 Napsal:

Tequila

2005-06-23 09:57:00  

Sobota 25.6. ČT 2, 21:00 - Hrdý Budžes

Vlaďka

Ahoj do Ostravy, píšu vám,abyste věděly, že jste o sraz nepřišly, žádný totiž nebyl.Domluvili jsme se na Condurangu, že o prázdninách se těžko budeme scházet,ale že kdybyste vyrazily do Prahy a dáte vědět, můžeme se sejít. Vypadá to na září, můžeme třeba zajít na Vyšehrad.Dohodli jsme se na tom, že spojovat setkání s kulturou je fajn, ale není moc času na pokec. Jinak Bára na živo neměla chybu.Hezký léto, těším se na viděnou nejen s Ostravou,ale i Brnem a vůbec se všemi dobré muzikymilovnými lidičkami.

HONZA

S tím VYŠEHRADEM dobrý nápad,můžem v září,ale hlavně pak taky v prosinci!!

Tequila

Ahojky všeci! Díky za informace...už jsme o tom s Yetulkou uvažovaly, že Prahu o prázdninách vyškrtneme z plánu, protože když už tam pojedem, tak taky proto, že se chceme s váma vidět a zajít na dobrou muzičku. Takže možná bychom tu návštěvu mohly přesunout až na září - pokud to bude pro nás možné. Každopádně, pokud se začne něco sjednávat tak nás prosím informujte. Potřebovaly bychom kdyžtak datum vědět co nejdřív, abychom stihly zajistit nějaké ubytování. No,ale to má všechno ještě čas...jen už jsem se tam zase viděla Mějte se krásně!!!

    

 Napsal:

Jaanja

2005-06-22 14:26:00  

Hi, Charmante, welcome to the group of Zuzanas fans! :) It is great that also people in New York are listening to her songs. It is a pitty that there is no more chance to attend her live concert :( Let us know if you come to Prague :) Zuzanas band, KOA, goes on performing. Also Ivan Gutierrez is now in Prague. I will forward you articles about Zuzana in english, french and spanish. Best wishes from summer Prague.

    

 Napsal:

charmante

2005-06-21 23:23:00  

Hello to all of Zuzana's fans... I only recently discovered her music, which I adore, only to find that she died last December--how sad, even tragic for the Czech music scene. I'm sorry, my knowledge of the Czech language is EXTREMELY limited, so I can't make an intelligent commentary or participate in a discussion with other users of this site. (Mais je parle francais, hablo espanol, parlo italiano, falo portugues...) Sending warm greetings from New York on this first day of summer, 21 june '05.

email    

    

 Napsal:

Zdeňka

2005-06-21 21:03:00  

Ahoj Jdete zítra někdo na Condurango?

Pavlína

Ahojky, jsem po dlouhe dobe na oblibenych strankach, snad Vam nevypadlo uz me jmeno:o). Ano, ano, jdu vyprava z Teplic dnes frci na Condurango...Urvali jsme asi 11 listku

Jaanja

Prima, pražáááci urvali lístků 10

Ludmila

Také se moc na všechny těším a na Tebe zvlášť Pavlínko, protože jsem Tě dlouho neviděla. Jen jsem žila v představě, že je to od 19.30, ale je to až od 20 h. Příjďte ale dřív, ať se užijem. Vezmu foťák. ahojky L

    

 Napsal:

HONZA

2005-06-21 02:23:00  

Právě jsem se vrátil,z tajemné lodě!! Nádherná atmosféra,prostředí koncertu!! Koncert bardzo piekny,kluci výborní!! Škoda,že nezapěla RADŮZA,která koncert navštívila!!! ALE DÍKY KOA, ZA KRÁSNÝ VEČER A VÁS VĚRNÉ PŘÍZNIVCE,ZAVÍTEJTE DO TŘEBÍČE A KOA PARTU NEOPOUŠTĚJTE!!! ASI MĚ FRANTA ZABIJE,ALE JISTÉ JE!!! NOVÉ CD/KOA/JARO 2006/

Yetulka

Hurrrááááááááááá

    

 Napsal:

Tequila

2005-06-19 23:58:00  

Ahojky! Ani nevím, jestli se uskutečnil ten plánovaný sraz, jak jste se domlouvali na 18.6.? Pokud ano, tak jak bylo? My jsme tady zrovna v sobotu měli na festivalu "Za vodou" Martinu Trchovou i Koa a myslím, že to bylo vydařené. Včera jsme byli ještě na skoro tříhodinovém koncertě Karla Plíhala...no Ostrava si na tento víkend nemůže ztěžovat

Yetulka

ahojky..to je fakt..tento víkend byl náročný... ..na Zuzanku jsme vzpomínaly a s KOAky jsme si zpívaly..

email    

    

 Napsal:

jana

2005-06-19 23:58:00  

Jestli jdete dneska někdo na KOU, tak pak,prosím,povídejte a přehánějte.Díky

HONZA

Už se těším na tajemnou lodičku a na KOA muzičku!!

    

 Napsal:

Jorja

2005-06-19 23:03:00  

Pro všechny, kteří by rádi věděli kam položit květiny... http://zpravy.idnes.cz/hudba.asp?r=hudba&c=A050618_153744_do maci_ven

Tequila

...díky

Martin

....taky děkuju...

HONZA

.....Děkuji moc!!

gapca

Moc děkuju....

zdeňka

...taky moc děkuji

Pavlína

...připojuji se...

email    

    

 Napsal:

HONZA

2005-06-18 18:56:00  

Přehrávám si CD/ŠANTIDEVÍ/,smutek na duši mám!! Na ZUZANKU vzpomínám!! Dnes by svoje narozky slavila,prokletá nemoc nedovolila!! Jak je mi divně,tak snad několik slov!! ZUZANKO,TAM NAHOŘE V NEBÍČKU HUDEBNÍM,MĚJTE SE KRÁSNĚ VĚŘTE,ŽE VAŠI PŘÍZNIVCI NA VÁS ZUZANKO S LÁSKOU VZPOMÍNÁME A NIKDY NEZAPOMENEME!!!!

    

 Napsal:

Anička

2005-06-16 19:53:00  

zvu vás o víkendu do Českého Krumlova.konají se tam Slavnosti Pětilisté růže a při té příležitosti by tam v nedeli ve 14h měl hrát Mário Bihári.už se na to moc těším.

    

 Napsal:

HONZA

2005-06-15 12:43:00  

Po včerejším ujištění,majitele BALBÍNKY je předprodej na RADŮZU opravdu za 2.měsíce/15.srpna/ Tak JUDKO a SMILE vydržte!! RADŮZA byla včera opět skvělá!!!

Ludmila

Honzo, mysli prosím i na mne. Já tady v srpnu nebudu. díky L

    

 Napsal:

Jaanja

2005-06-13 16:40:00  

Rádio Folk se chystá odvysílat křest alba písničkářky Martiny Trchové "Čerstvě natřeno", který proběhne v úterý 14. června 2005 v KC Novodvorská (účastní se i hosté Mário Bihári, František Raba, Zdeněk Vřešťál, Vít Sázavský, Jan-Matěj Rak, Karolina Skalníková, Boris Kubíček a Žofie Kabelková) Hned následující čtvrtek 16.6. odvysílá záznam koncertu Rádio Folk. Rádio Folk naladíte na http://abradio.cz/ nebo na http://radio.ifolk.cz/, Rádio lze naladit pouze na internetu

    

 Napsal:

Yetulka

2005-06-13 12:33:00  

Ahojky všichni..nevíte někdo..no asi lidičky z Prahy.. jestli se na prázdniny nechystá nějaký koncertík..?Mějte se krásně

    

 Napsal:

HONZA

2005-06-13 01:19:00  

Tak je to jasný!! Na www.RADUZA.cz.!! Je to 11,12,13.září/neděle,pondělí,úterý/ Tak zájemci dejte,během úterý 14.června vědět!! /605357360/: Pro mimo PRAŽSKÉ,se pokusím zajistit maximálně 5.lupenů!! PRAŽÁKY prosím,o osobní zakoupení 15.6.ve středu v 15.00hodin v BALBÍNCE!! Více opravdu nemohu splnit,budu rád,když se,alespon toto podaří!!DÍKY ZA POCHOPENÍ!!!

Dan

ten předprodej je 15. srpna! Tak je to tedy na stránkách Balbínky.

    

 Napsal:

HONZA

2005-06-13 00:58:00  

MILÁ ZDENKO!! DÍKY ZA UPOZORNĚNÍ,ASI JE TO PRAVDA!!! 14.6.SE STAVÍM V BALBÍNCE A OVĚŘÍM TO!! ALE JE TO DIVNÝ,NEJSOU ZNÁMÉ TERMÍNY,KONCERTŮ RADŮZY V ZÁŘÍ!! TAK TO BUDE SLOŽITÝ,JAK VÁM ZÁJEMCŮM,SE TO BUDE HODIT!! TAK JE TU JEDNA Z MOŽNOSTÍ,SPOJENÍ NA MĚ,JIŽ JSEM TU NECHAL A BĚHEM ÚTERÝ,MĚ POŠLETE SMS SPOJENÍ A DOMLUVÍME SE!! CAUKY!!

    

 Napsal:

Martin

2005-06-12 19:12:00  

Jestli tu má někdo zájem poslechnout si rozhovor s Kabelkovou a Cicvárkem o koncertním projektu Panoptikum takje to v úterý v 19:15 na Proglasu.

    

 Napsal:

Vlaďka

2005-06-12 13:02:00  

Jestli máte někdo zájem jít dneska do Malostranské besedy na KOA,tak já mám jeden zamluvený lístek navíc.Je to rezervovaný do 20.00.

HONZA

Věřím,že jsi lístek bez problemu prodala! Omlouvám se za tykání!! Věřím,že byl koncert super!! Dnes mě to bohužel nevyšlo,ale již mám lupeny na 20.6,tak jestli budu již fit,na KOA se budu těšit!!!

    

 Napsal:

HONZA

2005-06-11 00:30:00  

Vrátil jsem se z koncertu,bylo to super!! CANTA PERLA,NÁMOŘNICKÁ,TULÁCI a IVANŮV program velice dobrý!! IVAN GUTIERÉZ a TADEÁŠ MESÁNY jsou prostě nejlepší!!

    

 Napsal:

smile

2005-06-09 23:59:00  

ahoj Koaci, dlouho jsem tu neni, tak se trochu neorientuji. Ale snad můj příspěvek nebude tak uplně mimo I když vlastně bude úplně mimo : tak jinak: Hodláme s Judkou v září vyrazit do Prahy na Radůzu - nechcete se srazit s námi ? Honzíku, mohly bychom Tě opět požádat o zajištění lístků? Tuším, že je to tam dost komplikovaný a po telefonu to zamluvit nejde. Prosím prosím, smutně koukám... Jo a taky jsem si nějak nedobře uložila Tvé číslo, mohla bych poprosit o kontakt? Děkujuuuuuuuuuuuuu

HONZA

605357360! Předprodej 15.srpna! Ještě se domluvíme!!

Ludmila

Já bych s Vámi ráda šla. Zopákli bychom si Malostranskou Všechny Vás zdraví Lída

Zdeňka

Četla jsem, že prý je předprodej na září už 15.6. Tak nevím. Radši si to ověřte.

email    

    

 Napsal:

Jaanja

2005-06-09 23:59:00  

Skvělá zpráva pro Moravu a pro Tequilu : Sobota 25. června 15.00 hod., M-klub, Valašské Meziříčí. INDIES PŘEDSTAVUJÍ...: * IVÁN GUTIÉRRÉZ & TADEÁŠ MESANY (Kolumbie / ČR)

Jaanja

je to koncert v rámci festivalu Valšský Špalíček http://www.kzvalmez.cz/spalicek05/index.php

Martin

Toje dobrý ale je to daleko a nikdo tam se mnou nechce jet. Budu si muset počkat až bude v Brně. A nechystá se na festival do Třebíče? Stejně tam chci v červenci na Condurango.

Tequila

Je to skvělá zpráva, určitě o tom pouvažujem, ale i tak je to pro nás ještě daleko...Ale na festival do Třebíče se s Yetulkou chystáme! S kým se tam ještě uvidíme???

Martin

Hmmm. Tak do Třebíče Iván nejede. Ale je výhodný že je Condurango hned prvního protože na druhého už mám jiné plány. A hned po něm KOA. A po ní musím hned domů protože musím v sobotu brzy vstávat. A není to někdo kdo má s tímto festivalem zkušenosti a neporadil mi jestli mám koupit lístky dopředu (jak dlouho?) nebo až na místě. A kde je mám popřípadě zamluvit nebo koupit?

Tequila

My tam taky asi budem jen na první den..Ohledně lístků nevím, asi je budem kupovat až na místě, když je tam ta možnost. Nebo se zkus zeptat v Brněnském informačním centru, tam by je měli mít. Nebo taky můžeš své dotazy směřovat na: info@mkstrebic.cz - odpovídají celkem rychle, tak se zkus zeptat tam...My Ostravačky jsme odkázány na prodej na místě, jen doufám, že ještě lístky budou...pa

Martin

Lístků bude na místě údajně dostatek.

gapca

Ahojky, já o Třebíči hodně přemýšlím, doufám, že se tam dostanu, tak když tak se tam potkáme

    

 Napsal:

HONZA

2005-06-09 23:59:00  

www.koa.cz. Kdo dělá tyto stránky? Zatím to vypadá,stručně! To je konkurence,těchto výborných stránek?

Inka

Taky jsem čekala, že ty stránky budou trošku obsáhlejší, ale třeba je to ještě ve vývinu. Konkurence to být nemůže...těmto stránkám totiž nemůže nic konkurovat

    

 Napsal:

Ben

2005-06-09 21:13:00  

Ahoj, před časem se tu mluvilo o nějakém srazu v druhé půlce června. Jak jste na tom? Vzhledem k tomu, že jsem nebyl na tom prvním, rád bych přijel.
Omlouvám se, že tento web poslední dobou trochu zanedbávám, ale nemám opravdu mnoho času. Příští týden snad tady začnu zase pořádně pracovat.

Vlaďka

Já bych se ráda srazila třeba toho 18.6.jak tu někdo navrhoval.(myslím,že to jsou akorát Zuzky narozeniny). Holkám z Ostravy asi vyhovují víc prázdniny, mám ale obavy,že o prázdninách budeme hledat společný termín ještě hůř. P:S:myslím,že zanedbané stránky vypadají jinak.

Tequila

fňuk..Ostrava pláče...

Ben

Ostravo, toho Vašeho barda vám může každý závidět...

    

 Napsal:

slunicko

2005-06-08 22:54:00  

V úterý 14.6. od 20:00 v KC Novodvorská - křest CD Martiny Trchové. Hosté: Mário Bihári, František Raba, Jan-Matěj Rak, Zdeněk Vřešťál, Vít Sázavský, Žofie Kabelková, Karolina Skalníková, Boris Kubíček... Album Čerstvě natřeno vydávají Indies a je tam ke stažení písnička Odnikudnikam s Máriem ( www.indiesrec.cz ) Stránky Martiny Trchové www.trchova.cz Bude to pěkný večer

email    

    

 Napsal:

Jaanja

2005-06-08 16:31:00  

Divadlo Pod čarou (Písek), úterý 14.6. od 20:00 hodin , vstupné 60,- Kč ROCKOVÁNÍ – ZUZANA NAVAROVÁ, Vzpomínkový pořad Jiřího Černého na velkou pěveckou hvězdu českého hudebního nebe.

Jaanja

A ještě Třebíč, knihovna, 17.06., 18h

jana j

Škoda,že je to všechno trochu z ruky.

    

 Napsal:

Tequila

2005-06-08 08:35:00  

www.koa.cz!!!

Jaanja

Wow, tak konečně!

Ben

Paráda...

Martin

No konečně!