Stránky:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18

Návštěvní kniha

    

 Napsal:

HONZA

2006-03-07 16:53:00  

YETULKA,TEQUILKA:Tož doufám,že do PRÁGLU přivalíte,v pendolinu nezmrznete a za týden v BALBÍNCE zabékáme při RADŮZCE!!

Tequila+Yetulka

No že váháš! Už je vše připraveno, domluveno, poštelováno a nakoupeno. Už nám nic nemůže zabránit v tom, abychom v pondělí přivalily (i když autobusem) do matičky Prahy!!! Těšíme se!

    

 Napsal:

HONZA

2006-03-03 12:11:00  

Pri poradu NA MOLL,jsem nebyl na mol.Jen jsem si povolenou davku pustil do zil.Krasne muziky jsem si veru uzil.Povolena davka znacky /KOA/ zabrala,ze zimniho spanku probrala.A tak uz se moc tesim,az si nove CD KOA budu denne poustet do zil. Kapelo KOA vrele diky,jak rika moje blizka,stava se ze me fanatik,zavislak do KOA muziky.

Tequila

Myslím, že jsme takhle závislí všichni, nic si z toho nedělej

zdeňka

Týjo, nový písničky moooc hezký. Koa za ten rok udělala hodně práce. Klobouk dolů.

    

 Napsal:

Zuzana

2006-02-28 14:12:00  

Termíny koncertů Koa v dubnu: 13.4. České Budějovice, klub Velbloud,21.00 hod., 18.4. Praha, Balbínova poetické hospůdka, 20.00 hod., 19.4. Brno, KC Omega, 19.30 hod., 20.4. Bratislava, Koncertní síň Klarisky, 21.4. Břeclav, kino Koruna, 19.30 hod., 22.4. Ostrava, klub Parník, 20.00 hod.

    

 Napsal:

HONZA

2006-02-27 16:14:00  

Vše nejlepší ke krásným narozeninám pro pana JIŘÍHO ČERNÝHO,které oslavil v sobotu!! A dodatečně vše nej k narozeninám pro nejlepší managerku paní ZUZANU HANOUSKOVOU,sice s menším opožděním,tak se omlouvám!!

Zuzana

Honziku, moc děkuju a posílám pusu. Zuzana

    

 Napsal:

Martin

2006-02-24 22:00:00  

Čau ve spolek. Posílám rozpis vysílání magazínu Na moll s KOA a Žofkou Kabelkovou............---čtvrtek-2.3.-23:10-ČT1---pátek-3.3. -03:25-ČT1---neděle-5.3.-07:10-ČT2--- Přeji příjemnou zábavu všem.

email    

    

 Napsal:

Tomáš

2006-02-24 00:27:00  

Ahoj Jano a ostatní, jestli narážíš na mě, že jsem nabídl pomoc a neuvedl kontakt, tak nemáš tak docela pravdu, i když je to moje chyba. Email jsem totiž uvedl, ale jelikož příspěvek nebyl samostatný,ale soubor odpovědí i ostatních, předpokládám,že proto se email nezobrazil. Vůbec se nezlobím, ani mě to nijak neurazilo, je to jen na vysvětlenou! A co se týče přepalování, osobně to nijak masově nepodporuju a v případě Zuzky, kterou mám velmi rád asi jako vy všichni tady, si já osobně neumím představit, že bych si nekoupil originál. Nebylo by to prostě ono!!! Ale taky dokážu pochopit, když na to někdo nemá. Nemluvím teď o tom, když někdo peníze evidentně má,ale nechce je utratit, protože je mu to líto. Mluvím o tom, že v životě člověka můžou nastat situace, kdy se vám vše obrátí tak rychle, že si to ani nestačíte uvědomit a fakt na to ty peníze nemáte,protože musíte řešit třeba nějaké fatální věci. I vypálené CD může člověka vytáhnout z depresí Ještě jednou opakuji, že vypalování nijak masově nepodporuji a jsem určitě naivní, když řeknu, že jedno přepálené Cd, které si člověk poslechne, může přivést třeba i k originálům umělce, v tomto případě Zuzky, ale neberte mi iluzi, že se to stát může Tuším, že tímto příspěvkem asi vyvolávám vášnivou diskusi, protože lidi, které tu obhajuji jste asi na mysli neměli,ale nešlo to jinak, musel jsem to napsat! Pokud jsem tím někoho naštval, omlouvám se, nebylo to úmyslné a je to jen můj osobní názor! Mějte se Tomáš

jana

Tome promiň, myslela jsem to obecně a netýkalo se to jenom Radčina příspěvku. Naštvaná jsem na sebe. Mohla jsem přece odpovědět na e-mail.Přemýšlím o tom a nějak mi z toho vychází, že kdybychom všichni psali jen na e-maily, bude to vypadat, že nikoho nic nezajímá.

email    

    

 Napsal:

jana

2006-02-22 08:38:00  

Ahoj Radko,taky vlastním všechna CD Nerezu(teda kromě zmiňovaného CD Nej,nej,nej).Není problém je přepálit, stačí napsat na e-mail. Všechny ZDRAVÍM J.

email    

    

 Napsal:

RADKA

2006-02-21 08:21:00  

Bene máš pravdu,ale já jsem volila cestu co nejméně otravovat.Určitě bych měla radost ze všech CD které jsi jmenoval.

Kacka

Pokud chces jednotlive vsechny cd, tak ti asi nepomuzu, ale kdybys mela zajem o mp3 se vsema cd, od nerezu pres tres az po akupinu koa tak muzu bejt uzitecna :o)

Tomáš

Ahoj Radko, všechny CD od Zuzky Navarové přes Nerez po KOA Ti můžu přepálit na CD nebo jako MP3. Když na mě nebudeš spěchat,že to musí být hned jsem ochoten a udělám to rád Kdyžtak se ozvi! Zdravím všechny Tomáš

Jaanja

Ahoj, já nejsem tak striktní jako Jiří Černý, ale přesto si dovolím poznámku - chápu, že většinu CD Nerezu už v obchodě neseženete, ale všechna CD Zuzany Navarové a KOA určitě ano a věřte mi, stojí za to mít originály. Když už se chcete vesele bavit o pálení CD, která jsou ještě běžně na trhu, tak to dělejte soukromě, a ne na veřejných stránkách. Jak říkám, nejsem ve vypalování anděl, ale mám určité meze, zaskočili jste mě..

RADKA

Omlouvám se, že jsem zavdala podnět K těm to příspěvkům Měla jsem zájem jen o CD Nerezu.Zuzanu a koa mám originály.Taky jsem proti vypalování a nechci ho podporovat.Ale podlehla jsem.Díky Jaanjo za upozornění, nedošlo my že se to sem nehodí.

jana

Radko, nemáš se za co omlouvat. Chtěla jsi přece Nerez, tzn.CD, která se jinak sehnat nedají.Proti takovému kopírování nemám vůbec nic.Taky mě ale něco zamrzelo, ale spíš to, že někdo nabízí pomoc a neuvede na sebe kontakt.Pak se to zákonitě zbytečně řeší přes stránky.

Ben

Samotnému je mi to záhadou, ale 3CD Nerez antologie je snad opravdu nesehnatelné. Přitom vyšlo před 10 lety. Starší Stará láska Nerez a vy a novější Co se nevešlo (pozdní sběr) a Nej nej nej, myslím, sehnat, ač možná někdy obtížně, půjdou - třeba přes Vltavu (http://www.vltava.cz/).

    

 Napsal:

RADKA

2006-02-19 23:42:00  

Honzo dík za odpovědˇ, ale nešlo by vypálit nebo nahrát na kazetu?

Ben

Omlouvám se, že zasahuju, ale měl bych jednu poznámku. Na CD Nej nej nej jsou tytéž nahrávky, jako na Masopustu, Na vařený nudli, Ke zdi, Stará láska Nerez a vy a Co se nevešlo (pozdní sběr). Není lepší to shánět rovnou všechno? Pak už CD Nej nej nej nebude potřeba.

    

 Napsal:

RADKA

2006-02-19 17:01:00  

Prosím,vlastní někdo CD Nej, nej, nej od Nerezu.

HONZA

VLASTNÍM JEJ A MŮŽU PŮJČIT!

email    

    

 Napsal:

HONZA

2006-02-16 08:12:00  

YETULE,TEQUILA:Jo do tý dálky,volám VÁS dívky OSTRAVANKY,sbalte bágly a přivalte do PRÁGLU do BALBÍNKY!! 14.března /úterý/ zahraje,zapěje milá RADŮZA!!! TRADÁ,tradá,tradá!!!!

Yetule

Honzíku..moooc děkujeme..už jdu balit..

www    

    

 Napsal:

Hanka

2006-02-14 22:20:00  

Hezký večer všem, po dlouhé době jsem prohlížela tento web a v rubrice "Spoluhráči" jsem našla i jméno Hany Ulrychové. A tak bych jen pro pořádek poznamenala, že to nebyla Zuzčina spoluhráčka, nýbrž dlouholetá blízká kamarádka. Jinak jsou stránky moc příjemné a užitečné a zejména toto fórum je mi důkazem, že "srdcařů" je stále dost!

Ben - webmaster

Ahoj Hanko, máš pravdu, celá ta složka Spoluhráči je (včetně názvu) zatím velmi provizorní. Ale mám pocit, že pár koncertů spolu plánovaly.

Hanka

Milý Bene, koncerty spolu určitě neplánovaly, snad jen zcela soukromé pozpěvování pro sebe sama a pro nejbližší přátele někde u táboráku, v poklidném ústraní a pohodové kamarádské atmosféře. Vím to zcela jistě - Hanku Ulrychovou velmi zblízka znám, majíc to štěstí (dost často i smůlu) být už takřka 28 let její dcerou. Jinak díky za tyto stránky a zato, že se vzpomínky na tak báječného člověka, jakým Zuzka nejen pro mě byla, uchovává tak sympatickým a nevtíravým způsobem, držím palce, ať se toto minifórum udrží ještě hodně dlouho!

Ben

Díky za informace z první ruky. Chybu opravím. Mám s tím nějaké plány, nevím, jak se mi je podaří zrealizovat. Přeju pěkný den.

email    

    

 Napsal:

Pavlína

2006-02-14 13:10:00  

Ahojky, po delsi odmlce, streda 15/3 Vagon na Narodni tride - krest noveho cd Te Jany z Velke ohrady - parada - planujete nekdo? Ja urcite ANO.

Honza

Co sem pleteš nafoukanou Janu z Velké Ohrady? Tohle jsou stránky Zuzany Navarové!

Pavlína

Nebuďte áááágersívní...a/neni nafoukana...b/s prateli z techto stranek,se kteryma me spojuje muzika Zuzky N. se vidame na ruznych koncertikach. Tebe samozrejme nenutim. Jsi ponekud netolerantni, myslis, ze Zuzka nechodila i na jinou muziku nez je Koa? Jen si vzpomen, jak se hrozila, kolik korunek necha v obchode s muzikou.

Ben

Ahoj Pavlíno, nenech se rozhodit internetovými trolly. Tady jsou důležité i příspěvky, které nejsou přímo o Zuzce, zvlášť pokud z toho může vzniknout nějaká společná návštěva koncertu. Měj se. Ben

Pavlína

Díky Bene, to je fajn. Jsem moc ráda, že to takhle funguje

    

 Napsal:

berni

2006-02-06 10:35:00  

Ahoj všem. V nové příloze MF Dnes s názvem ONA, je anketa - Která češka má podle vás nejpřitažlivější hlas. A Marek Eben řekl " Měl jsem hrozně rád hlas Zuzany Navarové. Sálala z něj pohoda a klid, tak nějak plul nad věcí" Mějte se krásně.

email    

    

 Napsal:

Ben

2006-02-01 12:07:00  

9. února točí Koa a Žofka Kabelková pořad Na moll, natáčení je veřejné a vstup zdarma. Viz http://www.ifolk.cz/index.php?show=print-2227

Jaanja

Ivo Cicvárek mi odpověděl rychle jako blesk, ale natáčení je bohužel v Brně, tož jednou Praha utřela nos..

Martin

Dík Bene za informaci, bylo to super. Ještě teď jsem s toho jako bych byl na mol.........

Tequila

Tak to muselo být parádní, hlavně že sis to užil, ale nezapomeň,že na mol můžeš být až od osmnácti

Martin

No jo byla to paráda. Vlastně úplně obyčejnej koncert, akorát že mi pár centimetrů na hlavou lítala tyč od pohyblivé kamery. Dokonce se zhroutil počítač do kterého se to nahrávalo tak musela KOA opakovat skoro celý koncert což se obzvláště Máriovi moc nelíbilo.

Tequila

Zato hostům se to líbilo náramně,co? Takový dvojnásobný koncert..hmm

    

 Napsal:

Tomáš

2006-01-29 01:51:00  

Ahoj, zdravím všechny. Info pro vás: Vzpomínání Jiřího Černého na Zuzku 23.2. Valašské Meziříčí 20:00 Tom

    

 Napsal:

davidson

2006-01-28 16:38:00  

Omar K. je fakt dobrej kytarista, ma dobry hudebni citeni:-)) jen tak dal D*

    

 Napsal:

HONZA

2006-01-25 09:15:00  

Nad BALBÍNKOU létají ptáci! V mrazu jim křídla tuhnou,klepají zobáky!! A snad do večera přežíjí!!To v BALBÍNOVĚ HOSPŮDCE se u KOA muziky zahřejí!!! KOA dnes v 20.hodin startují!!!

www    

    

 Napsal:

HONZA

2006-01-16 14:05:00  

ČAUKY! Byl včera někdo v BESEDĚ na KOA? Jaký byl koncertík?Včera jsem nestíhal,ale 25.1.v BALBÍNCE to jistím!! Nedočkavostí nespím a tak se těším na 25.1./středa/,v BALBÍNCE,letošní premiéra KOA volá,hola,hola!!!

Tequila

Honzíku, zase máš "áčko"? No teda...

HONZA

Tequila: Letos první "áčko",tož se stalo,ale bude napraveno!! Jen jsem zvědav,kdy do PRAGLU,přivalí OSTRAVSKÉ PENDOLINO s TEQUILKOU a YETULKOU? Tož další setkání,by to chtělo,od posledního hodně času uteklo,chtělo by něco podniknout!!! A co ostatní KOÁCI??

Tequila

No nám už je taky hrozně smutno! Máme v plánu přivalit určitě v březnu, ale raději ne Pendolinem, to bychom taky nemusely dojet Těšíme se, vždyť už je to za chvíli!!!

www    

    

 Napsal:

gapca

2006-01-13 19:09:00  

Ahoj Vám všem,teď jsem četla Tomášův příspěvěk, který mě moc potěšil, nosím Zuzku pořád v sobě,taky sem docházím skoro denně a je pravda, že taky moc nepíšu, jen si čtu, co kdo píše....mám poslední dobou hektický život, ale nedávno v noci se mi ve snu stalo, že jsem slyšela zpívat Zuzku Andělskou, vůbec nevím, jak je to možné....ale fakt se to stalo, je to hrozně živý sen a pořád si na něj dobře pamatuju, zatímco ostatní většinou zapomínám hned po probuzení, mějte se všichni moc dobře Gabča

    

 Napsal:

RADKA

2006-01-13 16:42:00  

Tomáši díky za krásný příspěvek.Měj se krásně.

    

 Napsal:

Tomáš

2006-01-12 22:55:00  

Ahoj, zdravím vás všechny a přeju hodně radosti a mnoho skvělých kulturních zážitků vnovém roce! Děkuji za všechny vánoční pozdravy od vás, jste milí Někteří jste psali, že už jsem se dlouho neozval, nepsal jsem zde na web a co je se mnou. Situace je prostá. Chodím na tyto stránky téměř každý den, mám celkem přehled o tom, co se tady děje, ale nemám moc času reagovat. Škola, práce, však to jistě znáte jsem ale nesmírně šťastný, že stránky fungují a na Zuzku se nezapomíná Je to dva dny, co jsem zažil opravdu krásný zážitek.Už 10 let znám jednu starší paní, dnes spolu pracujeme v jedné organizaci, věnovala mi k Vánocům koledy a inspirovala mě k tomu, že jsem jí věnoval také koledy- Nerez v Betlémě. Netušil jsem, že má Zuzku také ráda a říkal jsem si, že by se jí koledy mohly líbit. Měla nesmírnou radost, začali jsme si povídat a krásně jsme si na Zuzku zavzpomínali. Řekla mi, že když se její dcera vdávala nechávala si jako hlavní svatební píseň hrát Andělskou a když se páru narodil syn, když přijeli z porodnice a než vešli do bytu, první co miminko slyšelo bylo: Přicházíš z hor, ze země sněhů, Taši delé....., no, není to nádhera Mají prý od Zuzky podepsaný velký žlutý plakát KOA, kde přeje malému hodně štěstí do života. Jiný můj kolega prý Zuzku vozil občas na koncerty a když jí líčil, že zmíněný pár si nechal hrát Andělskou na své svatbě, říkala prý udiveně:" né, to né", no určitě měla radost Dnes se loučím, slibuji, že se snad trochu polepším a budu psát častěji. Přeju vám všem vše dobré, nezapomínejte na Zuzku a třeba někdy ahoj. Tomáš

    

 Napsal:

Ben

2006-01-09 19:43:00  

Ahoj!
11.1. Praha, Balbínova poetická hospůdka, Ján Ačo Slepčik a Mário Bihári - 20:00
14.1. Kralupy nad Vltavou, KD Vltava, Mário Bihári, Jablkoň, Nestíháme, Sto zvířat, November 2nd, Miou-miou, Milo - 17:00 nebo 18:00
19.1. Plzeň, Zachs pub, Mário Bihári - 20:00

HONZA

15.1./NEDĚLE/ KOA-MALOSTRANSKÁ BESEDA V 20.30HODIN!! ALE KOÁCI,NEZAPOMENTE NA 25.1./STŘEDA/ DO BALBÍNKY!! 25.1./STŘEDA/ BALBÍNOVA POETICKÁ HOSPŮDKA V 20.00HODIN-HRAJE,ZPÍVÁ KOA!!!!

    

 Napsal:

Martin

2006-01-05 16:55:00  

Ahojky všem........ Na stránkách rádia Proglas -(www.proglas.cz) v oddělení hudba je napsáno o anketě nejlepší album roku 2005. Psát se může myslím skoro do konce ledna a nemusí se hlasovat pro CD které vyšlo v tomto roce ale třeba pro to které jste rádi poslouchali............... Více informací na sránkách Proglasu kde je uveden i e-mail kam to můžate odeslat

HONZA

Díky za radu,poslal jsem hlas CD RADŮZA/V HOŘE/!! Pro mě bezkonkurenčně nejlepší!!!!!!

    

 Napsal:

berni

2006-01-04 11:06:00  

Nazdárek v novém roce! Teď jsem objevila, že má oblíbená Pavla Milcová rozšířila své koncertování i na Balbínovu kavárnu a klub Akord. Vystupuje taky v klubu Rybanaruby. Kdo neznáte, zkuste. Mně se moc líbí. Mějte se hezky.

    

 Napsal:

Camilka

2006-01-03 21:03:00  

Ahoj lidičky, Tak toho 25. bych na Kou určitě šla, ale bohužel nemám moc s kým jít. Na návštěvce jsem nová, tak bych se chtěla zeptat, jestli z vás někdo půjde a v případě, že jo, jestli bych mohla jít s tebou/vámi (je-li vás víc). Ozvěte se kdyžtak prosím na icq díky Kamča

HONZA

MILÁ KAMČO!! Zanechejte obav,že by jste na KOA do BALBÍNKY šla sama!! Přátel v BALBÍNCE mnoho najdete,ničeho se nebojte!! V BALBÍNCE nuda není,koncert KOA VÁS jistě potěší!!!!

icq    

    

 Napsal:

HONZA

2006-01-02 13:36:00  

Vítejte v roce 2006!! Starý rok skončil,nový začíná a pro nedočkavé v lednu tato kultura!! 11.1/středa/ MARIO BIHÁRI a JÁN AČO SLAPČÍK-gipsy songs,BALBÍNOVA POETICKÁ HOSPŮDKA v 20.00hodin!! 25.1/středa/ KOA v BALBÍNOVĚ POETICKÉ HOSPŮDCE v 20.00 hodin!! BALBÍNOVA HOSPŮDKA= KOA KULTURA

www    

    

 Napsal:

RADKA

2006-01-01 20:28:00  

Galahitparáda rádia Proglas za rok 2005. 1. Do nebes 2. Harfy v nebi 3.Zatím hodně pus 4.Cesta dom. 5.Vojáček z cínové lodi 6.De nímes 7.Sedávám na domovních schodech 8.Hradištan 9.Pandora 10. Hradištan

jana

Moc hezké, možno poslechnout ještě dnes (2.1.) v 16.55.

    

 Napsal:

Oli

2005-12-29 13:38:00  

Na www.folktime.cz je článek o CD "Smutkům na kabát" - pro nás nic nového, ale zajímavé počteníčko. Jinak všechny zdravím a doufám, že jste všichni nezapadali sněhem!

jana

Ahoj Olli, sněhem jsem nezapadala. Jsem v práci úplně sama, pouštím si Zuzku, popíjím si. Je mi hezky a snad bude ještě líp, jestli si mě někdo vyzvedne.

Oli

U nás je taky vylidněno, poslouchám si Country radio, popíjela jsem včera, tudíž dnes by mě taková věc ani nenapadla, a nikdo si mě nevyzvedne - naopak, po práci sedám na vlak a vracím se domů...

email    

    

 Napsal:

medaacek

2005-12-27 13:01:00  

Ahoj, nevite prosim vas nekdo jestli existuji tabelatury k pisnickam Zuzany? Jde mi hlavne o album Sklenena vrba a o kytarove party Ivana...ten latinskoamericky rytmus je proste neskutecny. Nevite, jaka je technika hry na kytaru? myslim rytmus resp petiprstova technika ale takova ta latinsko americka. Diky moc M

email     icq    

    

 Napsal:

GAPCA

2005-12-25 23:14:00  

Ahoj lidičkové, dostala jsem se na net až teď, tak Vám všem dodatečně přeji pohodové a hodně příjemné svátky, málo stresu...a to samé do nového roku 2006....hodně zdraví a v duši pocit svobody a lásky.....mějte se dobře Gabča

    

 Napsal:

zdeňka

2005-12-24 11:04:00  

Veselé Vánoce! A eumoirické prožití nového roku.

    

 Napsal:

Oli

2005-12-23 19:20:00  

Příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku jen to nejlepší! A díky za tyto stránky...

    

 Napsal:

HONZA

2005-12-23 13:55:00  

KRÁSNÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ!! HODNĚ LÁSKY,ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ PRO VŠECHNY MILÉ KOA-RADŮZÁČKY!! ŠTASTNÝ NOVÝ ROK S KOA A RADŮZOU!! PUSINKU DO NEBES PRO MILOU ZUZKU NAVAROVOU!!!

www    

    

 Napsal:

RADKA

2005-12-22 18:55:00  

Vánoce plné radosti, pokoje a světlo pro každý den příštího roku vám všem.

email    

    

 Napsal:

berni

2005-12-22 16:51:00  

Pohodové, sluníčkové, vysmáté, zasněžené, ničím nerušené Vánoce a ten nejlepší a nejšťastnější nadcházející rok vám všem

    

 Napsal:

Tequila

2005-12-22 14:54:00  

Krásné Vánoce moji milí! Přeju vám všem jen to nejlepší a mějte se rádi!

    

 Napsal:

Martin

2005-12-22 11:57:00  

Taky vám přeji hezké Vánoce a Zuzce hrozně děkuju že složila Koledu a že objevila Radůzu.........

    

 Napsal:

Ludmila

2005-12-22 11:41:00  

Hezké a pohodové Vánoce všem "navarákům" přeje Ludmila Přeji si a věřím, že se nám povede v příštím roce nějaký větší sraz. Má někdo dobrý nápad??

HONZA

To je dobrý nápad,sraz by to chtělo!! Na NOVÝ ROK navrhnu!!

Tequila+Yetulka

Třeba březen by byl ideální...

    

 Napsal:

Judka

2005-12-22 11:19:00  

Taky všem přeji Vánoce - pohodovky a ve stejném duchu celý dlouhý nový rok.Ať je nám fajn a skvěle

    

 Napsal:

Yetulka

2005-12-22 09:32:00  

Krásné Vánoce a ještě krásnější nový rok všem....mějte se krásně

    

 Napsal:

La Muerte

2005-12-19 23:55:00  

Ahojky všem spřízněným duším. Chtěla jsem vám popřát moc krásné Vánoce, hodně dárků, ale hlavně ještě víc lásky, zdraví a duševní krásy, kterou může mít každý kdo se k ní dokáže vydrápat po tom strmém kopci. Jinak samozřejmě nádherné prožití silvestra a moc to s tím alkoholem nepřehánějte! Zuzana by nebyla ráda, kdyby umírali další lidi na cirhózu jater jen kvůli své blbosti! ... a zpívejme koledy=0))...radujme se!

    

 Napsal:

jana

2005-12-19 13:44:00  

Kdo si chce přečíst recenzi na album MADERA, tak http://o3.volny.cz/recenze-cd-a-dvd/~volny/IDC/46264/

    

 Napsal:

HONZA

2005-12-14 15:31:00  

Další nádherná kultura se včera konala,aneb RADŮZA se o krásný večer postarala!! Po půl roční odmlce,RADŮZA mile velice překvapila!! Nové písně skvělé jsou i když některé se smutnou koncovkou! Ale to k RADŮZE,již asi patří,tak trochu depresivní texty!! Ale tím,nenaznačuji,že mě to vadí!! Život není peříčko!! Jen se obávám maličko,abych nedopadl,jako ten v písni/ ZAS OČI MOJE/! Tak by mě zajímalo,jestli je tato písen,dle skutečného děje!! Tak už smutky stranou,RADŮZO děkuji,moc se líbilo,aj piano bardzo dobře ladilo!!!

www    

    

 Napsal:

HONZA

2005-12-12 14:43:00  

Ten kdo včera nebyl na koncertíku,udělal velikou chybu!! Musím uznat,že jsem si bardzo krásně užíval!! Prostě jedním slovem nadšen!! Věřte,že nepřeháním!! Byl to nejkrásnější zážitek letošního roku!! Nepřeháním,ani trochu!!Koncert výborně sestaven,krásné písně,aj ty nové,nechtělo se domů do postele!!CAMILO,FRANTO,MARIO,OMARE díky moc!!!Byl to VÁŠ nejkrásnější koncert a věřím,že budou i další!! Na nové CD se již těším a na další koncert taky!! Myslím,že jestli se ZUZANA,včera z nebes taky dívala,byla určitě nadšená!! Tak ještě jednou veliké díky,KOA jste nejlepší!! Věřím,že aj RADŮZA,zítra taky tak potěší!!! Zdravím BÁRU a těším se na CONDURANGO!!Zdravím JAANJU a nejlepší paní managerku ZUZKU!!! MĚJTE SE VŠICHNI MOC KRÁSNĚ!!! KOCHÁM VÁS BARDZO!!!!!!

Yetulka

jééé.. asi vím..o čem mluvíš..muselo to být nááádherné..zdravím taky..všechny a doufám..že se už brzy rozjedou stránky od Conduranga..papa

Jaanja

Určitě má Honza pravdu, že to byl nejvydařenější KOA koncert roku, nakonec jsme byli odměněni i vánoční koledou, ale nevydrželi jsme to poslouchat s vážnou tváří, a tak jsme klukům ten sborový zpěv trochu kazili, ale dozpívali to úspěšně do finále Snad se začne v Besedě stejně vesele i v lednu, a třeba tu Besedu nakonec vůbec nikdy nezavřou. Byla na koncertě i Katy? Ps: Text Dolce vita jsme prý dost překopali, celá KOA se naší korespondencí evidentně dobře baví, ale snad nám někdy prozradí, jak to celé má být správně

zdeňka

Hlavně že se dobře baví. Nechtěli by nám prozradit, jak to má být? Tak mě napadá, nenapsali my jsme takhle náhodou úplně nový text? To taky není špatný výsledek,ne? Kdyby jsme chtěli, tak se nám to určitě nepodaří. P.S. : Kdo byl všechno od nás na koncertě?

jana

Bylo to vážně skvělý až úžasný. Od března ohromný pokrok. Nejvíc mě uchvátilo jedno tango, škoda,že jsem zapomněla, jak se jmenovalo.Jo, a taky jsem poznala Tomáše. Tome, moc Ti děkuju, hodně to pro mě znamená. Všechny zdravím J.

HONZA

Na koncertě jsem viděl akorát jen JAANJU a rád jsem ji viděl!! Možná,že jsem někoho přehlédl,za což se omlouvám,ale bylo to tím,že jsem si prostě krásnýho koncertu užíval!!!

    

 Napsal:

HONZA

2005-12-11 08:35:00  

Tak KOÁCI z PRAHY a okolí!! Dnes večer do MALOSTRANSKÉ BESEDY!! Grupa KOA volá,tak neváhat a hola! / 11.12.2005 MALOSTRANSKÁ BESEDA: START 20.30.HODIN/!!

Tequila

To se někdo má!!!

Camilka

čau lidičky, trochu přecházím na původní téma. Na koncertě jsem byla a musím souhlasit, že Koa fakt válela. Líbí se mi, že do toho hraní dávaj takřka celou duši. Fakt jim to jde. Jo, ta koleda byla fakt povedená, dost jsme se všichni bavili.

www    

    

 Napsal:

ČERVENÝ KAMÍNEK

2005-12-07 22:57:00  

Asi nemám co dodat,všechno jste už řekli za mne,snad jen ,že byla moje "půlnocni zahrada v dlážděném poledni"... Jsem ráda ,že tu s námi byla a že tu ted jste vy všichni . Bene díky za stránky.

email    

    

 Napsal:

Vlaďka

2005-12-07 22:00:00  

Nic lepšího nevymyslím, tak si půjčím Senecův citát."Život je jako hra, nezáleží na tom, jak dlouho trvalo představení,ale na tom jak bylo zahráno." Zuzka hrála skvěle, tak nesmutněme,ale radujme se, že jsme mohli být svědky něčeho tak jedinečného, jako bylo Zuzčino představení. Nejen umělecká,ale i její životní cesta mě pořád fascinuje, i když už rok můžu jen vzpomínat. Vlastně ne, ještě stále objevuju pro sebe nové rozměry její tvorby. No prostě díky pánu Bohu za Zuzanku. Stihla toho i v tak krátkém čase víc než dost. Krásný adventní čas všem......

Ludmila

Tak jsem si tady přečetla včera vaše příspěvky a zavzpomínala. Ten Senecův citát přesně vystihuje co si myslím. Co se stalo, stalo se a bohužel se to nedá změnit. Jedině můžeme zhodnotit, co nám to přineslo a to negativního nebo pozitivního. Negativní je, že nám Zuzana už nikdy nezazpívá, ale naštěstí pro nás toho stihla za tak krátký život dost a máme stále co poslouchat. I když ji poslouchám často, tak se mi to líbí stále víc a nemám pocit, že je to obehrané. Rozhodně její písničky pozitivně ovlivnili náš život (.. na tom jak bylo zahráno.)a největší přínos pro mne vidím v tom, že jsme se na těchto stránkách sešli (s některými i naživo)- lidé stejně naladění-díky Zuzaně. Benovi patří také poděkování, protože bez něho by se to neuskutečnilo. Moc Vás zdravím a mějte se fajn

    

 Napsal:

zdeňka

2005-12-07 20:59:00  

Všem smutnícím koákům přeji hodně síly při vyrovnávání se s ještě nepřebolenou ztrátou. A Zuzance příjemný pobyt na obláčku. Je od ní mooooooc hezký, že žila tak, jak žila. Díky.