Stránky:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18

Návštěvní kniha

    

 Napsal:

Líba

2005-02-02 20:57:00  

ZDRAVÍM VŠECHNY a doufám, že se v sobotu sejdeme V HOJNÉM počtu. Lída vybrala dobře, je tam pohoda, volno, klid a dokonce nám pustí co budem chtít - takže SOBOTA je naše !!! Těším se na vás všechny.

HONZA

Tak to je fajn,vím kde to je! Doufám, že mě nic nezabrání a přijdu! Pak vezmu/ CD JAKO ŠANTIDEVÍ,ZELENÉ ALBUM/ třeba aj RADŮZU/ANDĚLOVÉ Z NEBE,PŘI MĚ STŮJ/!

email    

    

 Napsal:

Honza H.

2005-02-02 20:03:00  

Všem ahoj, jméno Zuzky Navarové se hodně spojuje s Radůzou a Věrou Bílou, ale myslím, že má Zuzana svým způsobem "na svědomí" i skupinu Condurango Báry Hrzánové. Právě jsem si koupil jejich první CD a vřele doporučuju, zvlášť těm, kteří rádi "nerezovou" Zuzanu. :-) Bohužel se dá sehnat pouze přes vydavatelství BBA music. (www.bba-group.cz/music) Ahoj na srazu. :-)

HONZA

Díky za radu!! Taky si je koupím!! BÁRA HRZÁNOVÁ,výborná herečka/hlavní role v divadle HRDÝ BUDŽES/stojí za to vidět!! Jinak velká přítelkyně ZUZKY NAVAROVɧKOA!! Častá návštěvnice koncertů v BESEDĚ,kde s nima taky vystupovala!!

HONZA

Tak jsem vydavatelství našel,pustil ukázku je to dobrý,kupuji!!!

Ben

O této skupině jsem ještě kupodivu neslyšel. Díky za tip. Mám jeden sběratelsko-webmasterovský dotaz: nehostuje Zuzanka třeba na tom CD zpěvem, nějakými nástroji nebo nemá tam nějaké texty? Díky za odpověď.

Ben

Hm, tak ne, už jsem si to našel. Omlouvám se.

Honza H.

Já jsem zaslechl jednu písničku před týdnem v Českém rozhlase a nejdřív jsem si myslel, že je to Zuzana Navarová, ale přišlo mi to nějaké divné. Pak jsem v tom odhalil Báru Hrzánovou a řekl si, že ji musím mít. Myslím, že má též zajímavé texty i hudbu. :-) Bára Hrzánová zpívala s KOAou v Besedě?

Pavlína

NESKUTEČNÉ,JDU SEM, ABYCH VAM REKLA O BAJECNEM CD CONDURANGA,KTERE MI PRISLO V PATEK POSTOU A HLE, ONO TO UZ TADY FRČÍ V PLÉNU BARA JE OPRAVDU SKVELA. 2/3 JDU NA JEJICH KONCERT. TESIM SE, POREFERUJI VAM. JAKO PRVNI ME DOSTALA PISNICKA MARGARETKA, KTEROU MAJI UKAZKU NA WEBU, KDE JE MOZNO ZAKOUPIT, ALE TED PO TYDNU POSLOUCHANI UZ JEDU VE VSECH. ANO, ONI SAMI PRIZNAVAJI, ZE MAJI PODOBU NA NEREZ. JSOU SKVELI A DOUFAM, ZE TO NENI JEJICH POSLEDNI CD....TRVALO JIM DLOUHO NEZ PRISLO TOHLE. ONI UZ TOTIZ FUNGUJI OD 80TYCH LET OD DOBY NA DAMU.

Honza H.

Tak to jsem rád, že tu nejsem sám, komu se Condurango líbí. :-) Na koncert se 2.3. bohužel nedostanu, vím, že hrajou trochu nepravidelně, ale snad se mi podaří dostat na další koncert. :-)

Tequila

Dějuji Vám za skvělý tip! Poslechla jsem si ukázku a líbí se mi to...hodně mi to připomělo Zuzku Dobré hudby není nikdy dost!!!

Zdeňka

Už jsem si taky poslechla ukázku Conduranga je to to skvělý. Díky za typ. Už se těším na CD.

Honza H.

Ještě malé, možná trochu pozdní :-(, doporučení pro všechny pražské Conduranga-chtivé; výhodnější je si CD koupit přímo v sídle vydavatelství BBA Music u stanice metra Kolbenova. :-)

    

 Napsal:

Pavlína

2005-02-02 12:47:00  

Lidicky, takze plati ta cajovna ve Spalene ulici v sobotu 5/2 od 14:00?

Lída a Líba

Dnes jsme spolu navštívily kavárnu a vše dohodly. Začátek srazu v sobotu 5.2. ve 14 h. (otevřeno je od 11 H) Kavárna je v pasáži České pojišťovny. Ve Spálené ulici za Teskem je E-Banka a za ní je pojišťovna (Spálená 14). V čele pasáže je napsáno OLYMPIC. Vlevo Ypsilon divadlo a vpravo Galerie ČP. Jde se pasáží dozadu kolem kadeřnictví (vpravo) a zase vpravo.Je to vnitroblok. Kavárna se jmenuje La Pause cafe. Mají tam kávu, čaje, nápoje, dorty (ovocné, medovník) a chlebíčky. Každý si bude muset jeden dát (15 Kč), objednaly jsme to. CD nám pustí. Kavárna má telefon 224 946 610 Můj mobil, pokud by to někdo nemohl najít 723 079 478. Už se s Líbou na Vás moc těšíme. Přijďte, kdo bude chtít- místa je dost. ahoj všem Lída

Jaanja

Ahoj holky, skvělé, jste šikulky, už se těším na chlebíčky :)))) V sobotu ahoj.

Honza H.

Bezva, jsem rád, že se vám to povedlo domluvit. :-) Budu se snažit přijít, těšim se. :-)

Pavlína

báječné, holky díky, budu tam...zatííííím ahoooj

    

 Napsal:

Martin

2005-02-01 16:05:00  

Je pravda že KOA brzy začne hrát?Říká se o tom v jednom s příspěvků.A kde ste to zjistil?i Já bych chtěl vědět kdy budou v Brně.Až se dostanu do Prahy chtěl bych dát na hrob Zuzce kytku.Kde odpočívá? Předem děkuji.

HONZA

KOA opravdu bude 13.BŘEZNA v BESEDĚ! Je to ověřené od paní managerky KOA! 13.BŘEZNA zjistím,kdy budou v BRNĚ! Ten hrob,se taky pokusím zjistit! I když,to bude strašně smutná otázka!

gapca

Já vím, že je to smutné se na to ptát a hlavně je to zasahování do soukromí, ale také bych ráda věděla, kde zuzka navarová odpočívá, ale když to nebudou chtít její nejbližší sdělit, tak tomu samozřejmě rozumím, mějte se hezky Gabča

    

 Napsal:

Tomáš

2005-02-01 00:38:00  

Pro Jaanju: Díky moc za nabídku pomoci,ale nemůžu přijít.Třeba to příště vyjde,i když mám program plný až do června.Ale do Besedy se chystám,tak snad to vyjde.Ono to s tou pomocí zase není tak úplně jednoduché,ale jsi moc hodná,je to miléJ Však se snad brzy uvidíme,pokud se domluvíme,že něco provedeme s těmi nahrávkami.Pak uvidíšJ Těším se,že Tě brzy potkám a v sobotu si to hezky užijte a pak třeba napište krátkou zprávu pro ostatní,jaké to bylo,jo? Tak zatím Tomáš

    

 Napsal:

Kamila

2005-01-31 22:56:00  

Zdravím všechny! Chci se zeptat, nemáte někdo tušení kde odpočívá Zuzka? Jedu po dlouhé době do Prahy a při té příležitosti bych ji ráda donesla aspoň kytičku..neměla jsem možnost být na pohřbu tak se s ní chci rozloučit alespoň takhle.. Děkuju moc...

    

 Napsal:

Čingischán

2005-01-31 14:00:00  

Ať ta zpráva nezapadne....volte Zuzanu Navarovou do ankety Největší Čech...a všem to připomínejte! Přece nechcete, aby to vyhrál nějakej tajtrlík politickej...

email     icq    

    

 Napsal:

Tomáš

2005-01-31 00:48:00  

Message for Anna Charlotte: Thank you very much, I am very happy. I have CD Tres. Do You want burn out? I haven´t problem with this.I glad make it for You. We will happy both. In the message of the web I wrote schedulle Tv programms of my video tape.If we meet,can it record for You.But I have all CD with Zuzana too. I can it burn out for You too. I look forward to You Anna!!! Excuse me my English,I cannot very well and my friend isn´t with my just now.Lots of greetings Tomáš

    

 Napsal:

Tomáš

2005-01-31 00:44:00  

PRO TEQUILU:Milá Tequilo,nezoufejJ To víš,že to půjde nějak zařídit!!! Problém je v tom,že nemám 2 videa a když jsem nahrával tu kazetu,kterou nabízím k zapůjčení,musel jsem si také půjčit video,což je dost problematické a taky časově náročné,ale ne zas tak,aby to nešlo zařídit! Teď mám celkem dlouhodobě nedostatek času,i když zabývat se Zuzkou by mě bavilo mnohem víc, navíc nejsem zas až tak technicky zdatný.Ale já to vidím tak: Honza mi na webu vzkazoval,že se ozve,kazetu si půjčí a nahraje. Myslím,že už pro Tebe taky nahrával Prima jízdu,takže by snad nebyl problém domluvit se spíš s ním.Určitě je technicky vyspělejší a hlavně je na to vybaven. Jo, to kdybys chtěla nahrát nějaké CD, s tím problém nemám,to stačí říct a do 14 dnů bys to mohla mít doma.Seznam CD se Zuzanou mohu zaslat na požádání mailem.Zatím zdravím,měj se hezky a neboj,pořady se Zuzkou budou!!! Kdyby s tím Honza měl nějaký problém,nahrání kazety Ti taky zařídím,ale dlouho bys čekala a bylo by to složitější,ale možnosti tu jsou!!!Tomáš

HONZA

TOMÁŠ:Tento týden,se s tebou spojím,když to vyjde a domluvil bych se na zapůjčení,báječných VHS nahrávek se ZUZANKOU,KOA! Zítra snad konečně seženu nahrávací kabel,abych mohl splnit přání prima fans ZUZKY a KOA!! Zatím ZDAR!

    

 Napsal:

HONZA

2005-01-29 23:35:00  

Potvrzená zpráva,jasná!! 13.BŘEZNA/NEDĚLE/MALOSTRANSKÁ BESEDA/ 20.30HODIN!! Kapela KOA bude hrát!! Tak KOÁCI 13.BŘEZNA do BESEDY mašírovat!!!

ludmila

A nemohli bychom tam jít společně, kdo bude chtít.Můžeme to v sobotu domluvit ahojky L

Líba

honzo, v sobotu jsme vyrazily s Gapčou zamluvit čajovnu a ... ouha, měli od 14,00 a my tam byly v 11,00 hod. Takže to zkusíme až v tomto týdnu a když to nevyjde, Ludmila zamluvila jakousi kavárnu u Tesca ve pálence. Těšíme se.

HONZA

Probereme to v čajovně!!Společně můžem jít,dobrý nápad!! A něco připravit,mám strach,že to bude bez ZUZKY,smutný!! HLAVNĚ,ŽE KLUCI DÁL HRAJÍ!!

Fidorka

Tak to báječná zpráva ! Ještě, že má únor jenom 28 dní :-) alespoň to rychleji uteče. Mám z toho trošku obavy, neumím si to bez Zuzky představit, ale moc se na kluky a jejich hraní těším. Pá v BESEDĚ

    

 Napsal:

HONZA

2005-01-29 23:35:00  

KAČKA:Já jsem částečně odpověděl včera! VHS se ZUZANOU,bude! Prosím o trpělivost,jedná se o malinký problém,musím sehnat nahrávací kabel,abych mohl provést nahrávání! TOMÁŠ mě mile překvapil,ozvu se mu! Něco bych si od něj rád nahrál! KAČKO,TEQUILO a další zájemci,prosím o trpělivost VHS bude!!

Kacka

Super! Diky!

    

 Napsal:

Tomáš

2005-01-29 23:35:00  

Moji milí, Mám na videokazetě celkem dost nahrávek se Zuzkou,rád bych se s vámi o ně podělil.Je to skoro 6 hodin různých nahrávek, které jsou nahrané dlouhhohrající rychlostí,tedy rychlostí LP. Konkrétně se jedná o tyto pořady: Caribe (1992), Nerez v Betlémě (1993), Kdo je kdo-Zuzana Navarová-to je ten pořad,který vysílali jako vzpomínku (1995), Prima jízda-hosté Marta Kubišová a Radůza (asi 1999), Na koštěti do nebe-Tres (1996), Mezi proudy-Zuzka,Iván a Koa (2000),Výběr z TV pořadu Na Kloboučku-píseň Bakorati s Věrou Bílou a Bárou Hrzánovou (2000), Noc s Andělem-Nerez a Neřež (2001), Silvestrovská Noc s Andělem-Koa (2001), Prima jízda-to je ta,co má Honza (2002), Benefice Marie Rottrové (2002), Na plný pecky-Koa,záznam z Besedy(leden 2003), Vzpomínka z pořadu Na moll (leden 2005),Vyznání Radůzy ústy její sestry-Český slavík (11.12.2004) Tak to je vše.Problém je v tom,že jsem zatím technický antitalent a jak by se případně daly dát nahrávky někam na web to vůbec netuším a nemám ani příslušné vybavení. Proto bych pro tyto účely kazetu zapůjčil,ale do konce března bych ji potřeboval vrátit. Rád bych na tom spolupracoval s Janou a Annou Charlotte,případně s Honzou, kteří mají videorekordér,aspoň to odhaduji podle zpráv a budou také dávat něco dohromady. Další věc je ta,že byste si museli pro kazetu někam dojít,(nejspíš ke mně domů a nebo je v Praze pár míst,kde se objevuji pravidelněji),jelikož jsem vozíčkář a bez pomoci druhé osoby se ve městě nemůžu pohybovat. Ale to bychom se už nějak domluvili. Pokud máte zájem,ozvěte se na mail t.lanc@email.cz Zatím zdravím a mějte se hezky. Tomáš

anne charlotte

Ahoj.... tomasi neni problem ya budu v praze v unoro jako jeden tyden a budu vezt muj dvd... ted mam hodne praci v francie ale budu zkusit delat jeden "copy" of my dvd. Asi bude jeden copy v praze pro lide ze maji zajimavost... Nerozumim co to mas, to jsou vsechni koncerte nebo cdesky???? ya hledam album "Tres" protoze kdyz jsem byla v praze uz nebil v obchode..... tady je to muj cesky telefonnovy cislo.. 776258036 normalne tu bude fungovat od 8 unoru do 14..... Taky mohli byste me rict jak to funguje ten FTP server??? zatim ahoj anne charlotte

Jaanja

Ahoj Tomáši, to je moc prima, že máš všechny ty nahrávky u sebe, už se taky těším, že si je někdy od tebe nahraju, a podívám se na to :) Na kopírování videokazet nemám bohužel vybavení, ale poptám se svých kamarádů, jsou šikovní, a tak mi třeba někdo pomůže. Převést záznam z videokazety na internet by mělo jít taky, to už jsme v práci zkoušeli. Doufám, že se domluvím s Anne a půjčím si od ní to DVD s živou nahrávkou z koncertu. Dala bych to taky na Internet, a pokud to nebude moc velké, tak by to šlo taky nakopírovat na CD. Přijedeš na sraz tuto sobotu? Vím, že to pro tebe může být problém, tak se chci zeptat, jestli nepotřebuješ pomoc? :)

Jaanja

FOR ANNE: Hi Anne, I can send you an FTP programme which is very easy to use. Please let me know your e-mail address and I will send you the programme and instructions how to download and upload files. I am still ready to copy your DVD disc during your stay in Prague - do you know the format of the file? It is very important because some files could be copied on video tape (which could be useful e.g. for Tomas) and my friend can do this. I can also copy the data from your DVD disc to my computer in my office and put it on the Internet. I will try to contact you after February 8th on your mobile.

    

 Napsal:

Tomáš

2005-01-29 23:35:00  

LETTER FOR ANNA CHARLOTTE: Dear Anna Charlotte, Because I am not very good at English and French at all, I have asked my friend to help me with writting this e-mail. You could understand my big request. I like Zuzka Navarová very much as after all do the other people on these websites as well. That’s why having the whole live concert of Zuzka on a videotape would be for me a real pleasure which would calm a bit the horrible sadness that I will never have on occasion to see any other concert of Zuzka again! It would be a personal memory for me,because it was the last concert I was at.I even remember You,(or I suppose it were You) and if You remember a boy on a wheelchair, so it was me. Anna, do You think You could do me a favour and record me this concert in some way? Of course I am ready to pay for it. I have concidered how to do it in the easiest way for us both,because I am on a wheelchair and things are for me usually more difficult than for the other people.I have a following purpose: You could buy a videotape or a CD in France,(which I will pay You) and record the concert from Your videotape or CD.( I am able to pay You for he recording as well). I really care of having this record!!! Then You could send me this record with post to my adress in the Czech Republic. I would pay the postal charge and the parcel too.The other possibility is that You could meet me when You are in Prague and give me the record personally. If You accept my purpose,please let me know..But let me know ever in caseYou don’t accept it. My e-mail adress is: t.lanc@email.cz You would really make me happy with this record, Anna!!! Lots of greetings and thanks in advance from Your TomášJ In Prague 28.1.2005

    

 Napsal:

Ludmila

2005-01-29 23:24:00  

Všici vespolek, kavárnu jsem zajistila na sobotu 5.2 od 14 h. Měla jsem se setkat s Líbou, ale zkolaboval mi mobil a tak jsme se nesešly. Pro jistotu jsem to zamluvila. Půjdeme se tam s Líbou ještě ve středu podívat. Dnes jsem tam byla s kamarádkou. Je to za TESCEM ve Spálené ulici v České pojišŤovně ve vnitrobloku. Podrobně bych to popsala až se sejdu s Líbou. Závěr: sraz na 100% 5.2. a na 90% v té kavárně pojišťovny. Mějte se fajn, zdraví a těší se L

Ludmila

Zapomněla jsem, že nás má být asi 11. Zamluvila jsem 15 míst, pokud by ještě někdo měl zájem.Myslím si, že tam vezmu CD a oni nám to pustí.

    

 Napsal:

Tequila

2005-01-29 14:12:00  

Ahojky! Chci se zeptat, jestli jste někdo nebyli 25.1 ve Velešíně u Českých Budějovic na tom koncertě Vzpomínka na Zuzanu? Jestli ano, podělte se s ostatními a napište jaké to bylo....hezký den!

HONZA

Jak si to zjistila? Ten VELEŠÍN? S kazetou PRIMA JÍZDOU ještě setrvej! Bude určitě!!

Tequila

Tu informaci o koncertě tady psal Ben už dříve..mrkni do starších příspěvků

HONZA

Máš pravdu,už jsem to našel!! NEREZ/VŘEŠTÁL/ a MARTINA TRCHOVÁ!! Já myslel,že tam byla KOA! Jsem strašně rád,že hrajou dál!! MARTINA TRCHOVÁ,mladá nastupující hvězda,talent!! Viděl,slyšel jsem,doporučuji!!

email    

    

 Napsal:

Zdeňka

2005-01-29 09:05:00  

Dlouho jsem neslyšela žádnou zmínku o srazu. Platí ještě?

HONZA

Taky,mě to zajímá,jestli to platí 5. února?LÍBA nenapsala,jestli čajovnu zajistila!!

    

 Napsal:

Tomáš

2005-01-28 21:41:00  

Vážení a milí, Český rozhlas1 Radiožurnál vysílá každou středu od 22:05 do 23hodin hitparádu nových českých písní.Na začátku ledna s novým rokem byla nasazena jako novinka s pořadovým číslem 11 píseň Sedávám na domovních schodech v podání Zuzky.V dalších týdnech si vedla víc než výborně,jednou byla první a jednou druhá. Když bude celkem 12* na prvním místě získá ocenění Zlaté České dvanáctky a bude samozřejmě více hraná v rádiu.Karel Plíhal,Koa i jistě samotná Zuzka by měli z tohoto ocenění,které je celkem nenápadné,ale o to cennější,jelikož hlasují a rozhodují jen samotní posluchači, určitě radost. Je to jediný způsob,jak ještě můžeme Zuzce oplatit alespoň kousíček té velké radosti,kterou nám po celý svůj muzikantský život tak bohatě rozdávalaJ Proto hlasujme! Hlasuje se jen prostřednictvím SMS zpráv, vždy do nedělní půlnoci. SMS je tento týden ve tvaru CZ12mezera2 a posílá se na číslo 907 77 03. Cena SMS je 3 Kč včetně DPH. Pravidla hlasování a aktuální žebříček úspěšných písní najdete na www.izurnal.cz v sekci Soutěže,Hitparády a pak kliknete na Českou 12. Pozor,slovo mezera se nevypisuje,prostě se jen udělá,vypsal jsem to jen pro větší názornost. Zdraví Tomáš

HONZA

TOMÁŠI díky,já to taky sleduji,musím si nové CD PLÍHALOVO koupit!! ZUZANKA tam má více dobrých písní!!

Ludmila

Pánové, i když nemám Blesk ráda, dočetla jsem se tam (na internetu), že v anketě na Největšího Čecha vedle dvou osobností, které dostali v nominaci nejvíce hlasů je v pořadí dalších i nedávno zesnulá zpěvačka Zuzana Navarová.

    

 Napsal:

Jaanja

2005-01-26 18:05:00  

FOR ANNE CHARLOTTE: Hello Anne, please let me know if you are coming to Prague in February on my email address jana009@centrum.cz

anne charlotte

Ahoj, normalne pojedu od 7 do 13 v unoru.. ale jeste nevim... ted zkusim ponest pisnicky v FTP server ale nerozumim jak to funguje....

    

 Napsal:

Yetule

2005-01-26 11:07:00  

Ahojky lidičky..chci Vás jen všechny pozdravit a poděvat za tuto skvělou stránku..která mě drží na vodou ..ten klipek Andělské.. je nádherný..díky a mějte se krásně

email    

    

 Napsal:

Fidorka

2005-01-25 09:53:00  

Ahojda všem. Neví někdo jak to vypadá se skupinou KOA ? Snad tu kluci opravdu nezabalili

Tequila

Nezabalili, neboj!!!

HONZA

Nezabalili,neboj!! Tento týden,zjistím termín koncertu a dám vědět!!

Jaanja

Ahojda, pilne zkouseji a zkouseji. Nedavno tu Honza psal, ze by v breznu meli mit koncert v Malostranske Besede (mrkni na drivejsi prispevky) a vypada to, ze to skutecne tak je :)

Fidorka

Tak to je báječná zpráva. Díky za to. Prosím, dejte včas vědět, ať se máme na co těšit

smile

To je supr! A co Radůza, nevíte?

HONZA

RADŮZA,zpívá a hraje,každý měsíc v BALBÍNOVĚ POETICKÉ HOSPŮDCE! Předprodej lístků,vždy 15. v měsíci v BALBÍNCE! Více informací na www.balbinka.cz a nebo www.RADŮZA.cz Pokud můžu poradit 15.v měsíci se před otevírací dobou povstavit do fronty,jinak během chvilky jsou 3 její koncerty beznaděje vyprodané!!

    

 Napsal:

HONZA

2005-01-24 23:11:00  

BEN:Díky za krásnou VIDEO-ANDĚLSKOU!!! V zádech mrazilo,srdce tepalo,z očí slzelo!!ANDĚLSKÁ dojala,OMAROVA kytara,MARIOVA harmonika/akordeon/,ZUZANY nádherný zpěv!! DÍKY TI BENE ZA VZPOMÍNKU NA TELČ!!!

smile

ach jo, mě nějak nejde stáhnout obraz

HONZA

Jde to stáhnout,dle BENOVA návodu!

Tequila

Fňuk, fňuk....mi se to taky nějak nechce rozjet...

Tequila

Pardon, pardon...už se to rozjelo! Zbytečně plaším jen mě zarazilo, že to trvá tak dlouho...Bene díky, je to....KRÁSA!!!

gapca

Děkuju Bene, přála jsem si je - celou KOU - vidět se Zuzkou Navarovou ještě někdy dohromady, od prosince je to sen, který se teď částečně splnil, opravdu nádherný, děkuju za tak krásnou vzpomínku

Naďa

Tak nevím..., nějak se mi nedaří stáhnout obraz. Poradíš ("BENův návod jsem nenašla)?

HONZA

NADˇO: Najdi si písničky,vlevo nahoře,klikni! Naskočí TI seznam písní! Klikni na ANDĚLSKOU,pod textem dole je clip z TELČE,tak na to klikni a tam by se to mělo ukázat,tak držím palce!!

Naďa

HONZA: takhle to umím, ale stejně se mi spustí jenom zvuk. Zkusila jsem to stáhnout na disk a spustit, ale píše mi to "format souboru je neplatny". Tož nevím...

Ben

Záleží, jakej máš počítač. Pokud máš pomalejší než 500, tak se nedá asi nic moc dělat.

smile

nebo to bude špatným prohlížečem. Ja mám notebook s DVD a ta mi hrajou v pohodě, tak by to rychlostí být nemělo. Už pracuju na sehnání jiného prohlížeče. PS: taky mi jede jen zvuk

Pavlína

Taky jsem jen na zvuku:o(, jestli někdo seženete odkaz na prohlížeč, který to skousává, prosím, hoďte ho do placu. Dííííky.

Jaanja

Ahoj, me to jde spustit pres Real Player, ten se da zdarma stahnout z Internetu z http://www.real.com/. Zkuste to, drzim palce.

Ben

A co na to takhle kliknout pravým tlačítkem myši, zadat Uložit cíl jako... a pak (až se to stáhne) to pustit ve Windows media playeru, kterej je v každejch Windowsech nebo ve Winampu, BS Playeru, DiViON playeru apod.?

smile

Me to pres windows taky neslo nacist, pry je na to potreba nejake codecy ci kodeky ci nevim co Ale dik za tip na ten Real Player, pres ten mi to uz jde Diky diky diky, je to nadhera! Bene, vydrz, tesime se (myslim, ze muzu mluvit za vsechny) na dalsi videa

    

 Napsal:

Wolfburg

2005-01-24 03:11:00  

hm ... jo,jo, každej sme ňákej. Tlustej, tenkej, blbej, chytrej, tu něžné, tu kruté stvoření. Není třeba si stírat slzu z pytlíku pod okem, když duše dojata jest harmonií a heligonkář umřel. My, s nohama stále ještě na zemi šlapem denně dál a můžem si pískat. Tak nechme spát co už není a užívejme toho co máme, bez sentimentu (co posouvá melodie do truchlivých slz), s původním úmyslem: prožít okamžik výpovědi té chvíle... když autor své sděluje. Werich, Kryl, Navarová ... buďme rádi, že můžem poslouchat, -> a kývat kebulí: já taky. Oni byli .. a umřeli. A my jednou taky. Hledejme ty další. A užívejme života, dokud ho máme! Enjoy, every day.

    

 Napsal:

Ben

2005-01-23 18:27:00  

Milí přátelé,
video s Andělskou z Telče je ke stažení u textu písně. Na setkání s vámi do čajovny se bohužel nedostanu, ale doufám, že si to tam užijete a domluvíte se na příště, kam bych přijel. Mějte se krásně.

    

 Napsal:

Jorja

2005-01-23 00:21:00  

Rozhovor se Zuzanou Navarovou z roku 2002 si můžete poslechnout na http://www.radioakropolis.cz/main.php?id=archiv&id_=3

Tequila

Děkuju za tuto informaci!!Hned si to jdu poslechnout!

email    

    

 Napsal:

HONZA

2005-01-21 09:54:00  

PAVLÍNA:Toho 5.2.2005 na sraz přijdu! Pokusím se přetočit tu kazetu,snad to stihnu! Jsi 2 v pořadí,nejdřív musim přehrát pro TEQUILU,jelikož byla první a je daleko od PRAHY!!Hlavně musím zjistit u koho bych to mohl přetočit,ale už na tom pracuji!! NADˇA,KAČKA: Další v pořadí,která z VÁS přijde 5.2.? Nebo,alespon pošlete adresu,kam to mám poslat! BEN: bylo by fajn kdyby jste taky přišel 5.2.! Přinesl bych nějaká fota ZUZANY§KOA RADŮZY!!!

Kacka

U me to jeste neni jisty jestli prijdu, napisu ti mejlem adresu... pro jistotu...

Zdenka

Já bych o tu Prima jízdu taky měla zájem. Koukám, že toho máš hodně, tak jestli by šlo se nějak domluvit přes mail, tak by to bylo skvělý. Na srazu 5.2. budu.

    

 Napsal:

Líba

2005-01-19 23:33:00  

Termín setkání 5.2. po obědě (kolem 14,00 hod.) zřejmě vyhovuje a napočítala jsem takto: Ludmila, Eva, Pavlína, Honza, Jaanja, Gapča, Berenika, Zdeňka, Vlaďka a já. V týdnu zajdu do čajovny u Karláku a zamluvím místa, kdyby to tam selhalo, hned se ozvu a zkusíme vymyslet jiné místo.

Pavlína

...a japase pozname? japa?

HONZA

Prosím název čajovny u KARLÁKU! V případě,že by čajovna nevyšla,navrhuji domácí stánek RADŮZY/BALBÍNKU POETICKOU HOSPŮDKU/,ale v ÚNORU by se to asi nestihlo,až v BŘEZNU!

Ludmila

Už na to s Pavlínou makáme. Jak se poznáme? NO DOBŘE TAK TŘEBA: Místo srazu včas oznámíme a bude tam stůl rezervovaný na jmeno Zuzanka, tam si všichni sedneme a ... NEBO:před místem srazu si na krk pověsíme papírové medaile a na nich bude napsáno Zuzana na jedné straně a na druhé vaše jméno a to si pak tam otočíme, abychom věděli, kdo který z nás je. Další nápady vítány. Ben, který dofám, ze příjde, by mohl za zásluhy sedět v čele stolu. už se na Vás moc těším L

Líba

Honzo, název té čajovny přesně nevím, ale jdu tam v pondělí, potom napíšu název i to, zda vyšlo zamluvení stolů.

Honza H.

Zdravím Líbu a všechny fajn lidičky, kteří se chystají na sraz a chci se zeptat, zda by bylo možné se k vám případně ještě připojit, bohužel ještě nevím, zda budu v Praze, ale snažím se.

Líba

Honzo H., samozřejmě se připoj - bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic....

    

 Napsal:

Ben

2005-01-19 23:33:00  

Na Plíhalově FTP se nyní objevilo: mp3 se záznamem pořadu VZPOMÍNKA NA ZUZANU NAVAROVOU, který připravilo pražské Country radio. Hodinový pořad byl vysílán v rámci cyklu Zadáno pro legendy v sobotu 11. prosince od 18:00 hodin s reprízou ve středu 15. prosince od 3:00 hodin. Až to doma stáhnu, mohl bych to sem na pár dní dát pro ty, kteří nemají přístup na FTP.

Pavlína

....si skvělej!

Kacka

Uz se tesim!!!

Zdeňka

Super

    

 Napsal:

Ludmila

2005-01-19 23:33:00  

Vážení, tak jsem to sečetla zatím na 9 :Já, Vlaďka,Zdeňka,Berenika, Gapča,Jaanja,Honza, Pavlína a Eva. Další muži vítáni a dámy také! Líba a Katule příjdou asi také. Myslím si, že od 14 h. do 16-17h. by to šlo. Než se slezem a seznámíme, aby jsme ještě měli čas na popovídání. Moc se těší a zdraví L

    

 Napsal:

HONZA

2005-01-19 23:33:00  

TEQUILA: Adresa,přišla odpověd poslána! Tak snad přišla!! PAVLÍNA: Potřebuji vědět spojení,můj EMAIL je v odpovědi TEQUILE,BEN!!

    

 Napsal:

Vlaďka

2005-01-19 23:33:00  

omlouvám se za zmatení. Navrhovala jsem termín 5.2. Na ten už se koukám lidičky hlásí a pak termín 22.2.( úterý) To jsem zvorala. Myslela jsem samozřejmě nějakou sobou. tedy např.26.2. Taky mě napadlo,že bychom mohli navštívit nějakou čajovnu nebo kavárnu, kde zaměstnávají zdravotně postižené. Vím o kavárně Na půl cesty. určitě budou ještě další. Podpořili bychom dobrou věc. Nemáte někdo z Prahy tip,kam bychom mohli zajít?V.

    

 Napsal:

Zdeňka

2005-01-19 23:33:00  

Hlásím se na 5.2. čas po obědě je dobrý. Z.

    

 Napsal:

Tequila

2005-01-19 23:33:00  

HONZA: na tvoji e-mailovou adresu jsem ti poslala všechny potřebné údaje. Kdyby náhodou nedošly, dej vědět, protože mi to poslední dobou nějak blbnulo :-) MOC moc děkuju!

email     icq    

    

 Napsal:

Berenika

2005-01-19 20:24:00  

Ráda bych se k Vašemu setkání přiojila...

    

 Napsal:

HONZA

2005-01-19 20:17:00  

TEQUILA: Já se pokusím,TI to přetočit na VHS,udělám vše proto!Jen bud trpělivá a pošli mě nějaké spojení na tebe! Abych věděl,kam to poslat! A jestli máš taky EMAIL ADRESU!! Tak zatím AHOJKY!! HONZA!

Pavlína

....myslíš, že bych se mohla připojit s prosbičkou též o přetočení na VHS...?

    

 Napsal:

ludmila

2005-01-19 14:05:00  

Vážení, navrhuji termín setkání na 5.2.2005 po obědě. V kolik, není v současnosti důležité. Chtěla bych s Líbou vědět, kolik by Vás asi bylo. Musíme včas vybrat vhodnou čajovnu a udělat případnou rezervaci.Myslím si, že bychom se mohli sejít a pak se uvidí, zda v tom budeme pokračovat. Pro ty, co by nemohli, můžeme napsat hlášení (zápis) co se tam dělo. Píšeme si už dlouho, teď by to chtělo nějaké konkrétní činy!! Tak do to! L

gapca

Ahoj, já tento termín mohu potvrdit, jsem z Kladna a mám volno, nemám s tím problém, budu se těšit, mějte se dobře gabča

Jaanja

Ahojda, ja take bez problemu muzu, takze se mnou pocitejte, uz se taky moc tesim :) J.

HONZA

Pokud by to nebyla jen dámská jízda a nevadil by pán,rád přijdu 5.2.je dobrý termín! To setkání je super nápad!! ZUZANA by měla radost!!

Pavlína

Jdu do toho, milé dámy a pane, 5/2 v sobotu po poledni, kde řeknete a přesně v kolik se pokusím být a přikvačit tam zavčas.

Eva

Taky bych se ráda připojila.

Líba

Tak to vypadá dobře, zajdu v týdnu do té čajovny a zamluvím tak dva až tři stolky. Uvidíme, kolik se nás ještě přihlásí. Těším se.

email    

    

 Napsal:

Honza H.

2005-01-19 13:32:00  

To Anne: Hi Anne, unfortunately, I can't speak French too. :-/ I can offer my DVD recorder to copy your DVD for a few people from this web. So, let Jana or me know, please. Thanks for your favour. :-) Honza

email    

    

 Napsal:

HONZA

2005-01-19 11:39:00  

BEN: schanelec@chello.cz

    

 Napsal:

HONZA

2005-01-19 09:25:00  

Jednu radostnou zprávu,pro příznivce ZUZKY NAVAROVÉ A KOA mám!! Banda KOA, připravuje koncert do mateřské scény MALOSTRANSKÉ BESEDY!! Termín upřesním,vypadá to na druhou BŘEZNOVOU NEDĚLI!! Včas ověřím a dám vědět je prima,že TINA,OMAROVA FRANCOUZSKÁ A JINÉ PÍSNĚ NOVÉ,opět budou znít v MALOSTRANSKÉ BESEDĚ!!!

gapca

Skvělý kluci, těším se, určitě si udělám volno, moc děkuju za tuto info gabča

    

 Napsal:

HONZA

2005-01-19 08:55:00  

TEQUILA : Moje adresa! schanelec@chello.cz Tak dej vědět a domluvíme se! BEN: FOTKY TI mohu poslat,ale bylo by asi lepší osobně,nebo jinou poštou,na internet bych to nezvládl.Jestli mě rozumíš!

Ben

Díky, napiš mejl, domluvíme se.

email    

    

 Napsal:

anne charlotte

2005-01-18 16:36:00  

Prosim vas... nerozumim nic.. Co znovu??? Ja budu v praze od 8.02 do 13.02... Budu mit s mnou muj dvd kde je Zuzany Koncert z minuly rok (Kdo ma dvd recorder??) nebo to dve nové pisnicky v "wav.".... zatim anne charlotte

Jaanja

Hello Anne, we can meet during your stay in Prague, but I can't speak French :) If you don't mind borrowing me your DVD disc for 1 day it will be not a problem to copy it. I can copy the data from your DVD disc in my office but I will need help of my colleagues as I have never copied DVD :) The best way will be to meet in Prague, have some coffee or something like this :) If you have any ideas just let me know.. Jana

    

 Napsal:

Kacka

2005-01-18 15:59:00  

Ja jsem spis pro toho 22.2. A spis driv po obede nez pozdeji...

Pavlína

22/2 je úterý, to je pro mimopražský horší termín, pokud si nechtěj vzít dovolenku. Já bych tedy brala nějakou sobotu, co nejdřív po poledni, aby se nemuselo spěchat zpátky z Prahy

Kacka

Hups, to byl omyl... Opsala sem jen termin od Vladky a nejak sem se ani nedivala co je to za den... ja taky nejsem z Prahya myslela sem, ze je to nejaka pozdejsi sobota...

email    

    

 Napsal:

gapca

2005-01-18 15:31:00  

Ahoj, jsem také pro 5.2. , hodilo by se mi odpoledne, kolem druhé nebo čtvrté??mějte se hezky Gabča

Pavlína

5/2 - to bych nebyla vubec proti, tenhle termin by mi vyhovoval

email    

    

 Napsal:

zaneta

2005-01-18 15:03:00  

Vite jaky je rozdil mezi Elvisem Presley a Zuzanou Navarovou? Oba ovlivnili spoustu lidi, ale posluchaci Zuzany Navarove nmaji potrebu tvrdit, ze jeste zije...

    

 Napsal:

Vlaďka

2005-01-17 15:08:00  

Taky bych moc stála o video se Zuzkou, Prima Jízdu i případně něco dalšího. Ráda zaplatím kazetu a někde ,nejraději v Praze si vyzvednu nebo zaplatím poštovné. K tomu našemu setkání. Mám návrh vyhlásit 2 případně více termínů. Jeden 5.2 a další třeba 22.2. Případně ještě jeden. Mám obavy,že vždy,se to někomu z nás nebude hodit. Můžete se toho Líbo nebo Gapčo ujmout? Kde to bude mi nepřipadá,tak důležité jako to,abychom se vůbec sešli.V.

    

 Napsal:

katule

2005-01-16 20:08:00  

Bene, fakt by neslo davat ty videa na stranky aspon na mesic??? Kdyz tys psal, ze mas tri, k tomu ten dokument co ma Pavlina a pak to co ma Honza... to uz mas pet mesicu!!!!A urcite by to bylo levnejsi, nez kdyby se toprehravalo z kazety na kazetu, ne? Jo a taky je to ekologictejsti

Ben

Jo, o víkendu (až budu doma) sem můžu dát video "Andělská z Telče", ale tím v podstatě vyčerpám své zásoby.

katule

Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

smile

Prima! Už se těším na víkend! Budu stahovat jak drak! :-) Bene, fakt Ti moc díky

gapca

super, já si to taky přes víkend stahnu, díky moc, těším se...dobrou noc G.

Pavlína

Bezváááááááááá, hned v pondělí jsem tu pro tu potěchu...

    

 Napsal:

Tequila

2005-01-14 12:17:00  

Ahojky moji milí, chci se zeptat jestli nemáte náhodou někdo nahranou Prima jízdu se Zuzankou? Bylo to někdy v roce 2003 a byla tam jen s Máriem a Omarem...moc bych to chtěla vidět...Mějte se krásně

HONZA

PRIMA JÍZDU mám nahranou/ZUZANA,MÁRIO,OMAR/Můžem se domluvit a pujčim! MÁM aj foto z MALOSTRANSKÉ BESEDY/ŘÍJEN 2004/, pokud bude mít BEN zájem, tak nechám!Chtělo by to obohatit,jinak je to super!! :

Tequila

Jéé, tak to jsi mě moooc potěšil!!Ale asi to bude mít malý háček...nejsem z Prahy..Nemáš e-mail? Mohli bychom se domluvit co a jak

Ben

O fotky samozřejmě zájem mám, pokud ti nebude vadit, že je tu vystavím (v tom případě mi je pošli na e-mail) a na video bych se samozřejmě taky moc rád podíval. Zkusme se nějak domluvit. Díky moc.

gapca

Ahoj Honzo, byla by možnost s tím videem i pro mě, ráda bych se na něj také podívala, prosím domluvme se také....zatím děkuji g.

KAcka

A v jednom z poslednich Instinktu tohoto roku byla Zuzka uvedene asi mezi peti nejvyznamejsim<ay lidma, kteri nas letos opustili...

email    

    

 Napsal:

Berenika

2005-01-14 12:04:00  

V Reflexu č. 51/2004, na str. 61, je uveřejněna fotografie Zuzany Navarové z jednoho z jejích posledních koncertů (v Kuřimi). Jednalo se o jedno z jejích posledních vystoupení. Na webových stránkách Reflexu jsem tuto fotku bohužel nenašla, takže odkazuji na tištěnou podobu. Je to nádherná fotografie...

Jaanja

Ahoj,hned jsem běžela v pátek do knihovny - a byl tam! :) Reflex č. 51 s fotkou z koncertu v Kuřimi. Oskenuju ji, hned jak navážu společnou řeč se skenerem :) Taky je článek o Zuzce v časopise TÝDEN č. 51, a další článek s velkou fotkou Zuzany ještě z dob Nerezu by měl být v Nedělních novinách z 12. prosince - nemáte někdo ty NN?

email    

    

 Napsal:

Vlaďka

2005-01-13 15:27:00  

To je dobře,že se našla dobrá duše,která se ujme organizace setkání. Jenom bych se přimlouvala za termín 29.1. O týden dřív se mi to nehodí. Díky Vlaďka

    

 Napsal:

Líba

2005-01-12 22:43:00  

Ještě jednou k té čajovně. Zkusím navrhnout příští sobotu kolem poledne nebo brzké odpoledne, aby stihli i mimopražští. Znáte-li někdo milé a sympatické místo - navrhněte, jinak příjemná čajovna, o které jsem před časem psala, je mezi Morání a Palackého náměstím v Praze 2. Pokud by bylo trochu jasné, klik by nás bylo, zajela bych tam zarezervovat místa, snad by to šlo. Zatím se mějte hezky a Benovi děkuji za článek z Divadelek. Moc děkuji.

ludmila

Já bych teď 15.1. nemohla, nebudu v Praze.Jinak vím, ne o čajovně, ale o kavárně ve Spálené v České pojišťovně. Je tam čisto, nezakouřeno a nehrajou tam na plné pecky hudbu. Mají tam moučníky i chlebíčky a saláty. Proti čajovně, kde bychom si mohli v klidu popovídat nic nemám. Jinak bych to nechala na 5.2. jak někdo navrhoval. Zdraví L

gapca

Ahoj Líbo, já bohužel 22.1. nemohu jsem do 16 hod v práci, máme program, další víkend je už v pohodě..i toho 5.2.mám volno..samozřejmě pokud bude více lidí na 22...tak se nic neděje...sejdu se s Vámi třeba ještě někdy jindy a budu se moc těšit gabča

KAcka

Ja sem taky spis pro unor, protoze do ty doby nejsem vubec v cechach...

Líba

Tak bychom mohli zkusit domlouvat se na první únorovou sobotu, je to dostatečně dopředu, takže by se nás mohlo sejít dost. Co vy na to?

Jaanja

Ahojky, hlasuju taky pro unor, klidne hned ten prvni vikend. Ludmilo, jenom jeste k te cajovne - ja nevim, do kterych vsech Zuzka chodila, ale nekdo tu psal, ze v jedne cajovne blizko Karlova namesti casto hrali jeji CD, takze treba kdybychom si rekli, tak by nam je pustili :)

zdenka

Určitě bych chtěla na setkání přijít taky. Kdykoli, čas si udělám. Oblíbená čajovna Zuzana Navarové prý byla Dobrá čajovna. Snad někdo z Prahy bude vědět, kde to je.

Kacka

Jo, v jednom rozhovoru jsem cetla, ze se rozhovory v jine cajovne nez v te Dobre ani nedelaji...

Pavlína

takze v jednani je 5/2 sobota, Dobra cajovna v Praze?...ale dejte vedet, ktera Dobra cajovna, ona je jich cela sit...u nas je taky jedna

gapca

Ahoj, v jednom rozhovoru jsem četla,že to byla tradičně Dobrá čajovna na Václavském náměstí...kde si zuzka navarová dávala sraz na rozhovory s novináři, mějte se hezky G.

Pavlínaq

...pojďme tam....třebás klidně tam....a nebo ještě vím, že v tom dokumentu byla v nějaké literární kavárně, kde bylo všude spoustu knih...asi to bylo v Praze, ale bohužel nevím kde....můžeme začít Dobrou čajovnou a příště, kdo ví

Jaanja

Jedna Literární kavárna je blízko Karlova náměstí, a je to tam moc pěkné, velký výběr kafíček a ceny velmi přijatelné. Můžu jen doporučit. Knížky ale nejsou přímo tam, ale vedle je knihkupectví. Záleží ale taky na tom, kolik by nás bylo - vůbec to nedokážu odhadnout? :) Měli bychom to domluvit někde, kde je velkej prostor, a nebude vadit, když přijde o 10 lidí víc - na to jsou asi ideální čajovny.

Líba

Můžeme zkusit tu čajovnu, kde hrají hudbu, kterou máme všichni tak rádi, ¨nebo tu literární kavárnu - zkusím se zeptat, jestli by nám mohli v té čajovně rezervovat tak asi 10 míst na tu první sobotu v únoru - jste pro? Když to nepůjde, zkusíme jinou...

Pavlína

Tak ja bych byla pro tu cajovnu s milou nam hudbou v sobotu 5/2....jen sem prosim pisnete v kolik a kde ta cajovna je....a ja uz se tam nejak dostracham p.s.jak se pozname?

Jana

5.2. se mi bohužel nehodí, ale snad to není poslední poklábosení, že ne? Těším se na další a všechny zdravím.

email    

    

 Napsal:

Ben

2005-01-12 18:50:00  

Ahoj, za vydatné pomoci Jany jsem tuto stránku zase trošku obohatil.