Stránky:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18

Návštěvní kniha

    

 Napsal:

Zdeňka

2005-03-19 21:50:00  

To je nádherný. Zuzka dostala Anděla, vstoupila do síně slávy. Ona na ty ceny moc nebyla, ale myslím, že by měla radost.

gapca

Zuzka Navarová na ceny opravdu nebyla, chápu to, ale přes to jsem měla děsnou radost, prostě jsem skákala radostí, protože na ní mysleli, protože se na ní vzpomnělo...prostě najednou tu zase byla

Martin

Joj bože,bože je to ale krásný den. Zrovna se naší známé neznámé Zuzce začalo dařit. Škoda že se to už nedozví.

HONZA

Před rokem jsem se radoval ANDĚLSKÝM ÚSPĚCHEM RADŮZY a včera jen smutek na duši!! Co bych za to dal,kdyby jsi tu ZUZKO s náma byla,radost dál rozdávala,vstupenku do SÍNĚ SLÁVY odložila!! A tak věřím tomu,že ANDĚLSKÁ počta,v kaslíku,TĚ určitě potěšila!!

Tequila

Mám z toho obrovskou radost, škoda jen, že se o ní začíná mluvit až teď...chválit se mělo pořád, protože bylo za co!!!

Yetulka

Mám radost..že si na Zuzanku vzpomněli. Zuzanka se tam nahoře...určitě usmívala...

Zdeňka

Jo,,jo....Asi se pobavila....Ale stejnak je to hezký.

Zdeňka

Jo,,jo....Asi se pobavila....Ale stejnak je to hezký.

Zdeňka

No tak to jsem nechtěla, dát to sem dvakrát. No nic.

Kacka

Presne! To bylo uzasny, jak vsichni staly a tleskaly!!

    

 Napsal:

Martin

2005-03-19 21:49:00  

No to je skvělý. Už víte že Zuzce udělili ANDĚLA za celoživotní dílo?! Zpívala tam Marie Rotrová. Ale bylo by lepší kdyby tam hráli kluci z KOA.

    

 Napsal:

Tomáš

2005-03-19 19:13:00  

Info pro všechny:Vzpomínkový večer na Zuzku zcela vyprodán.Max.kapacia sálu 60 míst.Zdroj:pořadatel.Tequilo,díky za fotky,o0zvu se.

Zdeňka

To je škoda, že je vyprodáno Kdybyste někdo věděl o volných lístcích.....

    

 Napsal:

Tequila

2005-03-19 16:07:00  

Vlaďko a Zdeni..pokud taky chcete nějaké fotečky z Besedy tak mi napište váš e-mail, nikde jsem ho tady nenašla..ráda pošlu

Lída

Tequilo, já bych také ráda pár fotek z Besedy. Pošli mi je na mejl: krajh@sukl.cz. Díky moc.

Dan Pleskač

Mohli byste poslat fotky Benovi, aby je dal na web, co vy na to?

Tequila

Už se na tom pracuje, uvidíme co Ben...

email    

    

 Napsal:

HONZA

2005-03-19 11:13:00  

TEQUILKO,díky za fotky jsou super! Já je budu mít hotové v pondělí,pak TI je pošlu!!

Tequila

Honzíku nemáš zač, těš se na další...s tvýma fotkama si nepřidělávej práci, já to mám z digitálu zdarma, ty bys musel zbytečně platit...šetři

    

 Napsal:

Zdeňka

2005-03-19 08:41:00  

Ahoj všichni. Nechystáte se někdo do KC Kaštan na Vzpomínkový večer na Zuzanu Navarovou (s Jiřím Černým)? Na internetu jsem četla, že rezervace je vyčerpána a další prodej až půl hodiny před začátkem. Tak jestli někdo netuší, jak to funguje. Bylo by škoda si to nechat ujít.

    

 Napsal:

Martin

2005-03-17 17:04:00  

Kdyby někdo chtěl na Radůzu do Brna tak je změna na 19:00. A KOA bude taky v 19:00.

smile

ahoj Martine, my s Judkou už máme lístky. Nechceš se předtím s námi setkat?

Martin

A na jaký koncert máte lístky?

Martin

Haló, jdete na Radůzu nebo na KOU ?

Ben

Já jdu na Radůzu, ale shodou okolností v Olomouci. A na KOU 1.5. na náměstí.

    

 Napsal:

HONZA

2005-03-17 00:26:00  

JAANJA: Díky,za vložený program KOA!! Neposlal jej HONZA,ale opatrovnice KOA, paní managerka ZUZANA! Jí patří poděkování!! TAŠI DELÉ,bylo fakt nádherné,slzavé!! KONCERT BYL SUPER!! A pak to banda,po koncertu rozjela dál,nechtělo se domů spát! KOA SE VYDAŘILA,KONCERT PRIMA!!!

    

 Napsal:

HONZA

2005-03-16 00:48:00  

KOA,KOA,byla velmi v neděli čilá,energie z ní jen sršela a krev v žilách rozproudila!! KOA prostě,skvělá byla,ZUZANU do světa potěšila!! ZUZANA s úsměvem určitě sledovala,jak KOA to rozbalila!! A tak na závěr se musí dodat,CAMILLO,FRANTO,MARIO,OMARE!!! Thank you,danke,mersi,dˇakujem!!! Bravo,jen tak dál,přízenˇ VÁM rád zachovám!! NEJSEM SÁM,VŠEM PŘÍCHOZÍM PRIMA KOÁKŮM,DĚKUJE KOA!!!

    

 Napsal:

yetulka

2005-03-15 17:06:00  

Ahojky všichni,musím vás všechny pozdravit!konečně jsem se dostala na net....tak koncert byl skvělý..nepopsatelný ráda jsem viděla a poznala lidičky v kavárně..těším se na další setkání...snad někdy.. mějte se krásně ..všuchni KOAci..

email    

    

 Napsal:

Tequila

2005-03-14 22:36:00  

Ahojky všem! Tak Ostravandy už taky dorazily do své domoviny a přivezly si s sebou velký úsměv na tváři!! Praha byla nádherná, lidičky bezva a koncert jediněčný! Spousta nových písní, Franta s basovou kytarou, Omar a Camilo zpívající...to se jen tak nevidí. A co teprve Iván Gutiérrez když to po koncertě rozbalil na kytaru...prostě paráda Myslím, že můžu za všechny říct : Kluci z KOA-děkujem!!! Taky jsem ráda, že jsme se tam tak sešli a doufám, že se snad brzy zase v Praze uvidíme...mějte se krásně

Zdeňka

Cože? Iván tam hrál na kytaru? Tak to kdybych věděla....

Tequila

Jo,jo...zahrál a zazpíval například "Aj Marička" nebo " My jsme jen zpěváci, zpěváci toulaví"...bylo to moc hezký, měli jste zůstat

Vlaďka

Tak teď teprv pořádně pláču. Zrovna na Zpěváky toulavý mám slabost.Jak se vám ho podařilo ukecat?Žiju ještě pořád v muzikantské opojení z koncertu,než vystřízlivím budu muset vyrazit na další. Těším se na viděnou.

Tequila+Yetulka

To my ho neukecávaly, oni už byli všeci ve veselé náladě a kytara tam kolovala i přes Mária a Camila. Jen jsme měly to štěstí, že jsme zůstaly

Zdeňka

Jééé.No tak to je nádherný. To vám přeju.

gapca

Jéé, to muselo být opravdu parádní, škoda, že nám jel poslední autobus do Kladna, jinak by jsme se ani nehli

Martin

Jé to muselo být skvělý. A hrály na koncertě Tu Dolce Vitu?

Tequila

Nee, tu nehráli (pokud mě pamět neklame), ale hráli spoustu dalších nových a krásných písní....a taky mou oblíbenou Tinu

Martin

Snad tě paměť klame. Tina se mi taky líbí ale Ta Dolce Vita je moje oblíbená a byla by škoda kdyby se přestala hrát. A kolik bylo těch nových písniček?

Tequila

Jéje..to už chceš po mě fakt moc...tak 5 nebo 6, nevím, nechci kecat! Však vydrž, za chvíli je v Brně všechny uslyšíš

    

 Napsal:

gapca

2005-03-14 15:28:00  

ahoj, koncert skupiny KOA byl naprosto skvělý, kluci jsou výborní muzikanti...bylo to živé, veselé...jen mi tam chyběla zuzka navarová za mikrofonem...ale myslím, že tam byla a držela klukům palce, protože hráli i věci, které jsem neznala(asi nové)...a opravdu dobře...jen doufám, že se písničky od zuzky budou hrát dál, byla by škoda nechat je spát...souhlasím s vlaďkou, že to byla oslava života i když při poslední Taši dele mi tryskaly slzy a nešlo to zastavit...přesto mě kluci pohladili po duši, jsem ráda,že jsem poznala i ostatní lidičky tady z netu, na KOU určitě zase vyrazím a brzy, mějte se všichni dobře G.

    

 Napsal:

Jaanja

2005-03-14 08:42:00  

Ahojky, od Honzy slibovany prehled koncertu: 31.3. Kulturní dům Opatov, Praja 20:00 10.4. Malostranská beseda, Praha 20:30 14.4. Bílý dům, Brno 15.4. Parník, Ostrava 28.4. Delta, Praha 1.5. Olomouc, Horní náměstí 15:00 2.5. Hotel Gustav Mahler, Jihlava 19:30 Pošlu i Benovi, mohlo by to tu být někde na stálo a průběžně doplňováno.

Martin

Ahoj. Jen se chci zeptat: K Brnu patří 14.4. nebo 15.4?

Jaanja

Promin, snazila jsme se to psat pod sebe, ale nakonec se to zobrazilo za sebou. K Brnu patri 14.4.

Martin

Jo dík. A neví tu někdo kdy budou lístky v prodeji.

Martin

Promiňte.To co jsem napsal bez toho otazníku je otázka

Martin

Hmm. Tak už jsou za 130Kč do Bílého Domu

Martin

Jo a je to v 19:00

    

 Napsal:

Martin

2005-03-13 17:36:00  

Nějak mě zlobil internet takže jsem se sem dostal až teď, ale už tu asi nikdo nebude protože je DEN - D. Doufám že tedy někdo zjistí ten program skupiny KOA! Přeji vám ať se vám koncert líbí a skupině KOA budu držet palce ať se tento premiétový koncert vydaří. Až se vrátíte z koncertu napište jak probíhal, Moc mě to zajímá.

Martin

Už brzy začíná koncert a já si tu teť pouštím Tinu a Tu Dolče vitu a ůplně vidím hlavně u Té dolče vity Zuzanuu říkám si:'Budou se tyto písničky hrát? A jak budou v pozmněněné verzi hlasu vipadat?,,.Ty Zuzčiny texty mě budou chybět. Jen doufám že se kluci s KOA budou snažit co nejlépe složit písničky tak jak to dělala Zuzka a nebudou blbnout a zmatkovat.Taky mi vrtá hlavou otázka:'Má ještě cenu poslouchat skupinu KOA když jsem ji začal poslouchat kvůli Zuzce?,,.Ale něco vevnitř mi říká že ano,že to skupině KOA půjde.

Vlaďka

Martine. koncert byl skvělý.Pravda,byl jiný než se Zuzkou,ale neřekla bych že horší. Mám pocit,že Zuzka muziku zjemňovala. Kluci hráli s chutí,bylo vidět,že na tuhle partu,je zubatá krátká.Pro mě to byl příval pozitivní energie, atmosféra skvělá. Určitě na ně běž,nebudeš litovat a nemusíš se bát, žádná nostalgie,ale oslava života.Těším se na další koncerty,případně CD?..... Je to nadějné.

    

 Napsal:

HONZA

2005-03-12 00:39:00  

Potěšen,koncertem v BALBÍNCE! NEŘEŽ zahrál nádherně,na ZUZANU vzpomenul,potkal jsem OSTRAVANDY aj TEQUILU!! Tak bando v kavárně,kdo nestíhá tak v MALOSTRANSKÉ BESEDĚ!! KOÁCKÁ NEDĚLE!! CAMILLO,FRANTO,MARIO,OMARE,OLÉ JEDEME!!!

    

 Napsal:

lída

2005-03-11 18:51:00  

Přestože se ještě necítím úplně dobře, chci v neděli přijít do kavárny na 16 h. ahoj a těším se

Zdeňka

Super!

Liba

Lido, zdravim te z dalky daleke a jsem rada, ze mne zastoupis na koncerte. Placu, ze nejsem s vami, ale to jiste dozenu. Naplno nasavam krasne jarni pocasi v sortkach a sandalech a myslim na vas, brodici se breckou a choulici se v bundach. Mam vas rada a at nedele vyjde - pozdrav vsem Ostravakum !

    

 Napsal:

smile

2005-03-11 12:30:00  

lidičky ahoj! Počítám s tou nedělí a kavárnou, akurát to nestíhám všechno číst, tak jsem v té rychlosti nezjistila, kde ta kavárna je, prosím, nemohli byste sem napsat adresu, nebo mi ještě nejlépe napsat na muj mobil sms? prosim prosim, budu na mailu jen dnes do 17h a pak už se na net nedostanu. Diky moc. v pripade, ze se mi to nepodari zjistit, prijdu az do Malostr.besedy a budu doufat v ten listek :) Ale jak vas poznam? Zdenka tel.777 31 96 77

smile

juu, tak uz jsem to nasla na webu, jestli tedy platí ta Spálená ul. Prijdu asi kolem 16h. Tesim se na vas!!! papa

Jaanja

Ahoj Zdeňko, přesně tak, je to Spálená ulice, kavárna se jmenuje LA PAUSE CAFE, a je v pasáži, u divadla Ypsilon stoíi poutač, který tě tam dovede :) Určitě to najdeš

email    

    

 Napsal:

Eva

2005-03-11 09:09:00  

Ahoj vsichni, kteri mirite do kavarny. Honzo, dnes potvrdim stul od 15.00 (puvodne to bylo od 16.00) asi pro tech 6 osob, zda se, ze jsou velice vstricni a kdyz nas bude vice pridaji zidle. Omlouvam se, ze pisi bez diakritiky, ale pisi z domova a cestina nejak blbne a ja tomu nerozumim.

HONZA

EVO,díky budem tam,zavedu tam QSTRAVANDY!!

    

 Napsal:

HONZA

2005-03-11 06:36:00  

Dnes ráno byl budíček,krásný! Na COUNTRY RADIU zapěla ZUZANA za doprovodu KOA,písenˇ V BUŠI! Je to,ale smutný,že ZUZANA je více pouštěná na rádiu,když už tu s náma není!! Tak dnes večer VŘEŠTÁLŮV/NEŘEŽ/ a pak KOÁCKÁ NEDĚLE!!!!

    

 Napsal:

HONZA

2005-03-09 23:34:00  

Byl jsem dnes otestovat nedělní kavárnu/LA PAUSE CAFE/!! Docela dobrá,ptal jsem se slečny u baru,jestli neví o neděli? Odpověděla,že ví od kolegyně,že FANS KLUB ZUZANY NAVAROVÉ,zajistil na neděli stůl,ale nevěděla od kolika hodin!! No nevadí,já tam přijdu s OSTRAVSKOU dvojkou na 15.HODINU!! Tak věřím,že přijdou aj další a v 18.HODIN pochod KOA/BESEDA/!!!

    

 Napsal:

Jaanja

2005-03-09 23:34:00  

Ještě mě napadlo před nedělním setkáním a koncertem - na stránkách se díky Benovi rozrostla rubrika Rozhovory a Recenze a články, jedná se hlavně o ty, co jsou dostupné online i někde jinde. Vyšla ale celá řada dalších článků, ovšem jen tiskem. Pokud doma máte něco, co na zdejších stránkách ještě chybí, tak přineste v neděli s sebou, okopírujte nebo nejlépe naťukejte do počítače Článek od vás pak obohatí tyto stránky..

HONZA

Dobrý nápad!! Pokud má někdo možnost vzít ještě kameru,nebo nahrávací přístroj!! SVÍČKY BERU,TO MUSÍ BEJT,SNAD JE DOVOLÍ!!!

email    

    

 Napsal:

HONZA

2005-03-09 21:58:00  

KOÁCI! Byl jsem dnes v BESEDĚ,zamluvené lupeny koupil!! Tak na neděli můžem se těšit!! Atmoška bude určitě skvělá,KOA už je vyprodaná!! A co ta kavárna? Od kolika hodin je zajištěná? V pátek v BALBÍNCE budu mluvit s TEQUILLOU,tak bych rád věděl v kolik je sraz v kavárně? Nebo rovnou v BESEDĚ?

Vlaďka

já a zdeňka se chystáme do kavárny na 16. h. Nerady bychom tam však byly sami,kdyby nikdo jiný nešel,přijdeme až do Besedy. Na pokec mi ale přijde kavárna dobrá, tak někdo přijďte,ať se můžeme družit.

Jaanja

To by zase byla škoda, kdyby kavárna odpadla, budu se snažit dorazit na 17:30, dřív to opravdu nejde. Minule nás taky bylo jen pár.

    

 Napsal:

Líba

2005-03-09 16:47:00  

Tak moji milí ... a já zítra ráno opravdu frčím do dálky. Slibuji, že budu udatně šířit hudbu Zuzany a Koa mezi českou menšinou, žijící v Monterey a i dále...a hlavně se zase budu těšit na vás...užijte si to hezky a zapalte za mě svíčku...díky

    

 Napsal:

Líba

2005-03-08 21:58:00  

HONZO, nezabíjej mě a nezanevři na mě, prosím. Do poslední chvíle jsem nevěřila, že by to vyšlo a ono jo - ve čtvrtek letím do USA ! Tím pádem se ovšem nezúčastním nedělního setkání, odpusť ale ty dva lístky zkus udat jinde. Doufám, že s tím nebude problém. Ještě jednou se omlouvám a po 6.4. se ozvu. UŽIJTE SI TO a pozdravujte KOU a Zuzanku, která se bude jistě taky dívat...

HONZA

Nezabiju,nezanevřu! KOÁCI musí držet pospolu,tak štastnou cestu!! Za velkou louží,měj se krásně ZUZANKU a KOA budem pozdravovat to je jasné!!

Líba

Hádej kdo mi bude po cestě zpívat do ouška? To FAKT neuhodneš...

HONZA

Sakra to je těžká otázka,byla by nějaká nápověda? Jipijá,jé,jupí hrajte za mě ,džindži,džindži-brindži,na mě už vítr nápovědu zapískal! Na cestu za velkou louži,do uší LÍBĚ bude hrát NAVAROVÁ ZUZANKA!!

    

 Napsal:

HONZA

2005-03-08 17:47:00  

Jde někdo v pátek do BALBÍNKY? Na VŘEŠTÁLŮV/NEŘEŽ/!! Bude to předkrm na neděli!!!

Tequila

My Ostravačky jo!!! Tož to se potkáme, co???

HONZA

Tož to je špica,snad se poznáme!! V mé milované BALBÍNĚ,RADŮZY domácí scéně!!!

Tequila

Těšíme se a teď už se loučím, beru krosnu na záda a vyrážím do Prahyyyy!!!

    

 Napsal:

Eva

2005-03-08 16:16:00  

Protože Lída je nemocná a Líba poslala mail, že v březnu bude mimo republiku, volala jsem do kavárny a předběžně zamluvila stolek pro 5-6 lidí. Tento počet ale mohu kdykoliv do pátku změnit a proto prosím, napište na Web jak to vidíte s vaší účastí v kavárně. Se Zdeňkou, Tequilou počítám (každá 2 místa) + doprovázející Honza (1 nebo 2). Lída a já se rozhodneme podle zdravotního stavu. Gapčo, jak to je s vámi? Tak snad jsem vyjmenovala všechny, jestli jsem někoho vynechala, omlouvám se.

gapca

Ahoj, tak já se k Vám přidám až kolem 18:00 hod v Besedě, doufám, že se tam nějak sesedneme dohromady nebo blízko sebe, kdyby se něco změnilo u mě časově, tak dorazím i do kavárny, ale to zatím nemůžu zaručit, v kolik hodin se tam budete scházet??přeji hezký den Gabča

HONZA

Tak se počet účastníků,nějak zmenšuje!! LÍDO, KOA nemoc vyžene,tak žádné rozhodování KOA,léčí!!! Věřím,že nás bude 15,abych pak neměl problém s lupenama!! SVÍČKY BUDOU!!!

Tequila

Lidičky, doufám, že si to ještě všeci rozmyslíte a přijdete v hojnějším počtu Myslela jsem, že nás bude tolik, že budeme mít problém se tam vlézt a ono ne!!! Každopádně, Ostrava zasedne 2 místečka na 100%! Pa

Jaanja

Ahojky, Lída teď moc po telefonu zdravě nezněla, ale má ještě 5 dní na uzdravení, takže to určitě zvládne. O neudané lístky myslím nemusíš mít, Honzo, strach, bude tam jistě hodně zoufalců, co přijdou na poslední chvíli bez lístků. Stůl v kavárně bych možná zamluvila alespoň pro 10, i když sama tam prijdu až chvilku před 18 hod - v podstatě vás vyzvednout, a dojít cestou přes Karlův most k Malostranske Besedě. V Besedě myslím budeme tak kolem 18:45, ale můžete tam někdo už sedět a bavit barmana

gapca

Tal já zkusím dorazit do kavárny také nějak před šestou jako Janča, půjdu s Vámi pak do Besedy, buď se mnou půjdou i moji kladeňáci, nebo se s nima srazím až u Besedy, to ještě netuším...omlouvám se za zmatek, mějte se všichni pěkně G.

    

 Napsal:

Vlaďka

2005-03-08 09:44:00  

Co se týká mě,tak kavárna platí,myslím ale,že ji ještě nikdo nezamluvil. Mohl by se toho prosím ujmout někdo z Prahy. Líba a Lída už v tom mají praxi,že? Díky moc:

    

 Napsal:

Ben

2005-03-07 21:15:00  

Koncert KOA 1.5.2005 na "Ekologických dnech" v Olomouci, od 15:00 na náměstí. + Spousta dalšího zajímavého programu (koncerty Javory, Traband, -123min; přednášky Cílek, Zrzavý, Hoschl apod. již od 15.4.2005). Viz http://www.olomoucko.cz/slunakov/edo_2005.php

    

 Napsal:

HONZA

2005-03-07 20:57:00  

KOÁCI DÍKY!! Jste úžasní,navrhuji na neděli 13.března do BESEDY,přinést svíčku!! Na podiu zapálíme,atˇ během koncertu svítí,vzpomínku na ZUZANU,uctíti!! Snad to klukům KOA nebude vaditi!!

Jaanja

To je hezky napad :) - Honzo, koupis ji? Pak bychom Ti na ni prispeli, kdo by chtel..

    

 Napsal:

Ben

2005-03-07 15:02:00  

Neřež (rozšířená verze) chce na letních festivalech vystoupit s pořadem Vzpomínka na Nerez. Supraphon chystá nové vydání všech studiových nahrávek Nerez se zpěvníkem Nerez a archivními televizními záběry skupiny.

    

 Napsal:

Vlaďka

2005-03-07 11:28:00  

Kavárna je v pasáži české pojišťovny. Ve Spálené ulici za Teskem(na Národní třídě)je E - Banka a za ní je pojišťovna ( Spálená 14). V čele pasáže je napsáno Olympic. Vlevo divadlo Ypsilon a vpravo Galerie , jde se pasáží dozadu kolem kadeřnictví a zase vpravo. Je to vnitroblok. Kavárna se jmenuje LA pause Cafe.popis vypadá složitě,ale my jsme to našly rychle.Moc nekufrujte, těším se na viděnou.

HONZA

VLADĚNO DÍKY!!Prosím v pátek o potvrzení,zdali kavárna platí!! Beru na vědomí, TEQUILO neboj,ozvu se ve středu,kavárnu znám,zavedu tě tam!!

    

 Napsal:

Jaanja

2005-03-07 11:00:00  

Pro nedočkavé: dnes od 21 hod neformalni generalka skupiny KOA v baru Bugsy's, Parizska ul. - u kostela sv. Salvatora v Praze

email    

    

 Napsal:

HONZA

2005-03-07 06:41:00  

7.březen smutný den!! 3.měsíce nemohu uvěřit,že jsi milá ZUZANO,odešla do muzikantských nebes!! ANDĚLSKOU POŠTU si pouštím na ZUZANU myslím,věřím,že nejsem sám!! Co měl a stále NAVAROVOU ZUZANU má rád!! A tak 13.BŘEZNA MILÁ ZUZANO sleduj z nebe, jak to kapele KOA skvěle hrát bude,jen pro TEBE!!!

gapca

Milá Zuzko Navarová, myslím na Tebe pořád a každého 7. a 13. si vpomenu na smutný prosinec 2004, moc Tě pozdravuju a pořád doufám, že se máš dobře a že tady někde někdy třeba jsi s námi, těším se na neděli

Pavluška

Milá Zuzano Navarová, já na Vás myslím každý den, každý den Vás poslouchám a s Vámi zpívám. Jste pořád se mnou a s námi... Mám Vás RÁDA!!!!!!

Martin

Milá Zuzano,čtvr roku to je docela dlohá doba a od vašeho posledního koncertu v Brně uplinul ještě delší čas,ale když zavřu oči a jen trochu se soustředím úplně živě jako na kdyby na nějakém videu vás vidím před sebou.Doufám že až budu starý děda si to video semtam vspomenu pustit.............Mějte se dobře..........Zuzano.

Tequila

Zuzanko naše, čas ubíhá čím dál tím víc, ale my všichni tady, na tebe NIKDY nezapomeneme! Taky Ti chci poděkovat za to, že i přesto že už Tě vynesli ptáci do nebes, tak máš tu sílu a pořád rozdáváš radost alespoň prostřednictvím těchto stránek. Děkuji Ti za to a v neděli přijď do Besedy, jo?

    

 Napsal:

Lída

2005-03-06 20:39:00  

Vážení a milí, jsem teď nemocná, ale snažím se do toho 13.3. dát dohromady. Jana zjistila, že Malostranská beseda otvírá od 18h. Jde tedy o to, kolik nás všech bude a zda se sejít až tam na 18h. nebo dříve, třeba od 16 h. v té kavárně, kde jsme měli první sraz a kde v 18 h. končí a pak se všichni společně přesunout. Tak si to rychle rozmyslete, museli bychom to zabukovat. Tak co vy na to??

Tequila

Já bych šla i do kavárny, myslím, že bude o čem klábosit, nebo ne???

HONZA

AHOJ LÍDO! Věřím,že 13.3. budeš v pořádku! Já souhlasím s TEQUILOU! Od 16.hodin kavárnu a pak se přesunout do BESEDY! Na tu 18 hodinu a pak 2 a půl hodiny do koncertu vydržet! Nebo má někdo jiný plán?

Vlaďka

Přesně takhle jsem chtěla program na neděli navrhnout, my budeme dvě a do kavárny za Tesco dorazíme (teda pokud někdo nevymyslí něco jiného).Lídě přeju brzké uzdravení,co nezvládne medicína, KOA určitě napraví.

Tequila+Yetulka

My budeme taky dvě...jinak myslím, že se tento plán ujal a že bychom se tam teda v 16h mohli potkat. Jen už prosím, prosím, napište kde to je!!! Od středy už nebudu mít možnost se dostat na internet, tak proto tak spěchám Těšíme se na vás všechny!!!

    

 Napsal:

HONZA

2005-03-06 08:39:00  

KOÁČCI!! Tak ještě týden a na koncert valíme!! SEZNAM JISTÝCH LUPENŮ!! 4 ks.GAPČA,2 ks TEQUILA,2.ks LÍBA,2.ks LÍDA,2.ks VLADĚNA,2.ks pro sebe,1.ks SMILLE!! Doufám,že jsem na někoho nezapoměl!! Jak to vypadá se srazem před koncertem? Navrhněte plán!

    

 Napsal:

Zdeňka

2005-03-06 08:37:00  

Četla jsem, že 29.3. v KC Kaštan je s Jiřím Černým Vzpomínkový večer na Zuzanu Navarovou. Nevíte o tom někdo něco?

HONZA

29.BŘEZNA/ÚTERÝ/ 20.00 HODIN KD.KAŠTAN! Vzpomínkový večer na ZUZANU NAVAROVOU!! Více na www.kaštan.cz

    

 Napsal:

Tomáš

2005-03-05 23:24:00  

Vzkaz č.2 Nebudete někdo nedělní koncert točit na kameru? Anne Charlotte mi říkala,že by o to měla kdyžtak zájem.Tak zatím.

Tequila

Pouze na digitální foťák (i se zvukem) ale tentokráte už s větší kartou!!!

    

 Napsal:

Tomáš

2005-03-05 23:19:00  

Vzkaz pro Honzu H.: Ahoj Honzo,přes Jaanju jsem Ti posílal videokazetu se svými nahrávkami,kde je hlavní hvězda samozřejmě Zuzka. Chci se jen zeptat,jak si s kazetou daleko a zároveň Tě poprosit,zda by bylo možné mi pořady z kazety VHS přepálit na CD.Udělal bys to pro mě? Teda,jestli to není moc velký a náročný problém. Dále bych prosil vypálit na CD vše,co přivezla Anne.Jaanja říkala,že se to budeš nějak pokoušet rozkouskovávat na jednotlivé písně, ale já bych naopak moc rád,pokud by to samozřejmě šlo, kdybys to pro mě mohl udělat nekouskované,to znamená celé koncerty i s potlesky a celkovou atmosférou.Půjde to? Jsem technický barbar,ptám se asi hloupě ptám,promiň. Pokud se uvidíme příští neděli v Besedě přinesl bych Ti prázdné CD-DVD.Napiš mi,jak to vidíš. Díky a na kazetu zatím nespěchám. Zdravím Tomáš Prosím, prosím napište podrobněji o poslechovém večeru Jiřího Černého. Co se hrálo,povídalo atd. Opravdu hodně mě to zajímá. zatím se mějte.Díky.

email    

    

 Napsal:

smile

2005-03-05 20:21:00  

lidicky,tak mi Judka prinesla Condurango a prave ho uz 2dny nepretrzite posloucham. Je to vazne uuuuuzasnyyy!!! Apropos Brnaci, kdepak jste? Uz jsme s Judkou byly na poslechovem veceru Jiriho Cerneho venovaneho Zuzce-naprosto skvely-doporucuji vsem, kteri ho jeste neslyseli - a tento ctvrtek byla v Alterne Jana z Velke Ohrady a 19.4. pry bude Raduza, tak se domluvme, at se potkame :) A jakpak to vypada se srazikem v nedeli? Uz se na nej moc tesim a hlavne na koncert vecer. Mejte se moc hezky a diky za vsechny ty prima tipy!

email    

    

 Napsal:

Ben

2005-03-03 14:39:00  

Ahoj, doporučuju rozhovor se Zdeňkem Vřešťálem v dnešní pardubické příloze MF Dnes (viz http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=Bmfpardubice&c=kulturaav olnycas_krajpardubickyi_9_1 - předpokládám ale, že to na této adrese moc dlouho nebude, pak ho dám na tento web), zvláště zmínku o programu Neřež hraje Nerez.

    

 Napsal:

gapca

2005-03-03 09:13:00  

Ahoj, mám jednu prosbu, mám objednané 2 lístky na KOU, prosím si ještě o 2 kusy, další dušičky z Kladna by chtěly vyrazit na koncert, takže Gapča by měla celkem 4 lístky, moc děkuju, jinak děkuju holkám Lídě a Líbě, že informovaly o Máji a Báře Hrzánové, bylo to vážně moc pěkný, doporučuju....mějte se hezky G.

Jaanja

Ahoj Honzo, nevim, jak to mas ted s listkama, jestli je jeste 1 volny? Kdyby ne, tak si zkusim zavolat do Besedy. Bara byla vcera v Maji fakt dobra a zlepsila nas nazor na dilo K.H. Machy

Jaanja

Ahoj Honzo, tak listek uz jsem si vcera zamluvila v Besede (pozor, rekli mi, ze uz je 5 poslednich listku - pokud jste nekdo vahal, tak uz nevahejte!). Taky jsem se ptala, od kolika funguje bar - jsou tam od 18 hod.

email     icq    

    

 Napsal:

HONZA

2005-03-03 01:05:00  

Právě jsem se vrátil z koncertu,plný zážitků a dojmů!! VAŠEK KOUBEK,HEGEROVÁ,RADŮZA,MERTA,jo zkrátka parádní kultura!! Ještě 10.nocí a další krásný večer v MALOSTRANSKÉ BESEDĚ!! Už,aby to bylo,FRANTO,OMARE,MARIO,CAMILLE,hrajte ZUZANĚ do nebes!!!

    

 Napsal:

Zdeňka

2005-03-02 18:43:00  

Jaký rientační běh se chystá?Já bych se zúčastnila.

Pavlína

Já taky:o), ale az bude tepleji, jo???

Líba

Já ne...jsem spíš "dezorientační chodec", jak jsem již uvedla... ale ráda vám budu podél cesty podávat chutné cereální tyčinky a mutivitamínové nápoje ...

gapca

já bych se taky zúčastnila, dokonce můžu pomoct s organizací to bych ráda

Petra M

O tom běhu psaly holky po minulém prvním "velkém" setkání. Držím palce, třeba to někdo promyslí a udělá. Jen jsem navrhla název... Orlicetančí..., jinak já mám radši chůzi. Ahoj Nebo Orlicejančí? Šumí...

    

 Napsal:

Tequila

2005-03-02 17:39:00  

Ostrava - 15.4.- KOA v klubu Parník!!!

Martin

Jen se chci zeptat: Jak můžu zjistit že má KOA koncert.I když bývyli na Musilce co kdyby byly jinde? Není nějaká jiná možnost než se dívat na programi všech klubů v Bně jednotlivě? Nepřipravijí se nějaké www stránky? Děkuji dopředu za odpověď.

HONZA

MARTINE,jestli vydržíš! Program koncertů KOA,TI zjistím 13.3. a 14.3.jej zde poskytnu!! Pokud budeš mít volnou neděli 13.3 tak prijed do PRAHY/MALOSTRANSKÉ BESEDY/!!

Martin

Tak dík za odpověď. Do Malostranské Besedy se bohužel nedostanu.Tak prosím zjisti ten program.Přeji vám aby se vám koncert líbyl.Ahoj.

email    

    

 Napsal:

Martin

2005-03-02 16:19:00  

Je tu někdo z Brna? Jestli ano tak 19.4.2005 Brno,Sál Břetislava Bakaly (Bílí dům) 19:30 -Radůza.

ukula

zdravím Brno a pro další moraváky Radůza - 29.3. Olomouc U-klub

    

 Napsal:

Petra M

2005-03-02 11:28:00  

Ahoj! Dnes mě napadlo, že ten orientační běh, který "chystáte", by se mohl jmenovat Orlicetančí běh. Třeba by Dáša taky běžela. ahoj

email    

    

 Napsal:

Lída

2005-03-02 09:33:00  

Dobrá zpráva: Dnes večer ve Viole nebude Bára Hrzánová zpívat, ale číst Máchův Máj. Tak tam jdem a na CONDURANGO někdy příště. Holky, moc se těššším !! Líbo, lístek navíc mám.

Líba

Bára nejen přednášela a četla Máchův Máj, ale také zpívala a předváděla, co všechno umí, metala kozelce od smíchu k slzám, bylo to senza...kdo jste nejeli, chybovali jste...snad příště...

Pavlína

achjoooooo, je mi lito, ze jsem o to prisla

    

 Napsal:

Brouček

2005-03-02 08:59:00  

Ahojky

    

 Napsal:

HONZA

2005-03-01 22:46:00  

4.lísková JANO z OSTRAVY!! Díky za upozornění,asi je máš zajištěné telefonem! Jinak bando nesmutněte po BÁŘE/BUDŽESOVÉ,SOUČKOVÉ/HRZÁNOVÉ!! Možná,že přijde 13.3 taky do BESEDY!! Jestli nevíte co zítra,v LUCERNA MUSIC, hrají VAŠEK KOUBEK,RADŮZA,HEGEROVÁ,TRABAND! Snad budou ještě lístky,ale už jen na stojáka!! SLUŠNÁ MUZIKA!! LAJLA TOV!!! Ještě 12.dní!!

Jana z OV

ahoj Honzo, nakonec se ozvala jedna pražská spojka, která lístky zajistila. Děkuji ale přesto, že se mnou komunikuješ.J

Jana z OV

V pondělí byl v Praze někde v ABATONU koncert Dresden Dolls? Shlédli jste ho někdo?

    

 Napsal:

Lída

2005-03-01 08:48:00  

Vážení a milí, asi jsme se moc těšili na Báru Hrzánovou. Teď jsem se dívala na www.divadloviola.cz a tam píšou, pro nemoc zrušeno. Jsem v šoku! Odpoledne tam zavolám, co teď s těma lístky bude. Dám vědět. I přesto se mějte fajn

gapca

to je škoda, opravdu moc jsem se těšila, snad bude nějaký náhradní termín

Pavlína